Bankacılık sektöründeki faiz yükünü ortadan kaldıran Türkiye Finans, cazip fiyatlardaki konut satışlarıyla da ev sahibi olmak isteyenlerin hayallerini gerçeğe dönüştürüyor. Yüksek faizli bankacılık hizmetlerinin vatandaşa oluşturduğu yükü ortadan kaldıran Türkiye Finans, çok uygun fiyatlara kira öder gibi ev sahibi olma fırsatı sunuyor. İşte kredi destekli Türkiye Finans konut satışı detayları!

Türkiye Finans 120 Ay Vadeli Konut Kredisi Kampanyası

Türkiye Finans ev sahibi olmak isteyenlere büyük kolaylık sağlıyor. Türkiye Finans konut satışı kapsamında 120 aya varan vade fırsatından yararlanma imkanı sunuyor. Üstelik konut kredisi destekli olan satılık gayrimenkullere hemen kira öder gibi sahip olabilirsiniz. Üstelik 31 Aralık’a kadar sadece %0.89 kar payı oranından yararlanabilirsiniz.

Türkiye Finans Kocaeli Körfez İlçesinde 3+1 Daire 190.000 TL

Türkiye Finans tarafından bankadan satış ile ihale usulünde satışa çıkartılan Kocaeli’nin Körfez ilçesindeki bu apartman dairesinin satış başlangıç bedeli sadece 190.000 TL’dir. 190.000 TL’ye ev sahibi olma fırsatı sunan konut, Kocaeli Körfez İlçesi Atalar Mahallesi Uğurlu Sokak No:4 Zemin Kat BB:3 Adresinde bulunan apartman dairesine hemen teklif verilebiliyor.

2000 yılında inşa edilen 3 katlı binanın zemin katında bulunan apartman dairesinin 190.000 TL’den başlayan ihale satış sürecine katılmak ve teklif vermek isteyenler teminat bedelini Türkiye Finans’a yatırıyor. İhaleye katılmak isteyenler 8.968 TL tutarındaki teminat bedelini yatırmalıdır. Teminat bedelini yatıranlar minimum 2.000 TL artış sağlayacak şekilde apartman dairesi için tekliflerini iletebiliyor. İhale sonucunda en yüksek teklife sahip olan Türkiye Finans faizsiz 120 ay vadeli konut finansmanı ile kira öder gibi ev sahibi olabiliyor.

Türkiye Finans Afyonkarahisar’da 1+1 Daire 100.000 TL

Türkiye Finans’ın Afyonkarahisar İhsaniye ilçesinde bulunan 1+1 mimaride 65 metrekare kullanım alanına sahip apartman dairesi 100.000 TL’ye satışa sunuluyor. Afyonkarahisar İhsaniye ilçesi Esentepe Mahallesi Akkuş Sokak No:4/1B Daire: 29 adresinde bulunan daire 5 katlı binanın zemin katında bulunuyor. Daireye teklif iletebilmek için Türkiye Finans şubelerinden 3.540 TL tutarında hizmet bedelinin ödenmesi gerekmektedir. Daha sonra minimum 1.000 TL artış sağlayacak şekilde teklifinizi iletebilirsiniz.

Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz