Üsküdar Acıbadem'de yaşanan hırsızlık olayı mağdurları da polisleri de şaşkınlığa uğrattı.

İstanbul Üsküdar’da hırsızlar girdikleri daireden 120 bin liralık ziynet eşyası çaldı. Bununla yetinmeyen hırsızlar ev sahiplerine mesaj bırakmayı ihmal etmedi. İşte İstanbul’daki sıra dışı hırsızlık olayın detayları…

120 Bin Liralık Ziynet Eşyası ile Kayıplara Karıştılar

sürahi

Dışardaki Hazır Cipsin Uzun Yıllardır Saklanan Formülünü Bulduk, Bu Şekilde Yapınca Orijinal Lays Tadında Oluyor! Dışardaki Hazır Cipsin Uzun Yıllardır Saklanan Formülünü Bulduk, Bu Şekilde Yapınca Orijinal Lays Tadında Oluyor!

İstanbul Üsküdar’da geçtiğimiz pazartesi günü oldukça sıra dışı bir hırsızlık hikayesi yaşandı. Üsküdar Acıbadem’de 2 hırsız girdikleri bir daireden 120 bin liralık ziynet eşyası çaldı. Buraya kadar yaşananlar sıradan bir hırsızlık olayı. Hırsızlık olayının detayları ise sonradan ortaya çıktı. Birisi kadın iki hırsızın 4 katlı binanın kapısını kartla açma girişiminin başarısızlıkla sonuçlanması üzerine, hırsızlar pusuya yattı. Bina sakinlerinden birinin çöp atmak için apartmandan çıkmasını fırsat bilen hırsızlar, girdikleri binanın 3. Katındaki dairenin kapısının kilidini kırarak içeri girdi. Şebnem Güzel ve ailesine ait daireden 120 bin lira değerindeki ziynet eşyasını çalan hırsızlar, binadan ayrılarak kayıplara karıştı.

“Bi Bardak Soğuk Su İç” Mesajı

İki hırsız Şebnem Güzel ve ailesine ait daireden 120 bin liralık ziynet eşyasını çaldıktan sonra, boşalttıkları takı kutularının yanına mutfaktan aldıkları ve içine su doldurdukları bir sürahiyi bıraktıktan sonra binadan ayrıldıkları ortaya çıktı. Hırsızların bıraktıkları su dolu sürahi “bi bardak soğuk su için” mesajı olarak yorumlandı. Hırsızların binaya giriş anları ve bina kapısını kartla açma girişimleri anbean güvenlik kameralarına yansırken, soğukkanlılıkları ise dikkatlerden kaçmadı.