Ülkemizin en kalabalık şehri olan İstanbul'da her geçen gün yeni suçlar işlenirken bugün de yine görenlerin kanını donduran bir olay yaşandı. İstanbul'un fatih ilçesinde sokakta yaşayan evsizler tarafından açığa çıkan olaya polis ekipleri hızlı bir şekilde müdahale ettiler. Fatih'te metruk bir gecekonduya gelen evsizler, evdeki çöp yığınlarının arasında bir kafatası ve insan kemikleri buldular. Hemen polise haber verilmesinin ardından ihbarla olay yerine gelen polis ekipleri, metruk evde bulunan kemikleri inceleme yapılması için Adli Tıp Kurumu'na götürdü. İşte görenlerin kanını donduran haberin detayları!

Kafatası ve Kemikler Bulundu

İstanbul'da her geçen gün yeni bir vakayla karşı karşıya gelen polis ekipleri son olarak Fatih ilçesinde mahalle sakinlerini dehşete düşüren bir olayla daha karşılaştılar. Fatih'te metruk bir gecekondu evine barınmak için gelen evsizler, yerde buldukları çöp yığınları arasında insan kemikleri ile birlikte bir de kafatası buldular. Bunun ardından ihbarı alan emniyet kuvvetleri hızlı bir şekilde olay yerine intikal ederek evdeki insan kemiklerini ve kafatasını derhal inceleme yapılması için Adli Tıp Kurumu'na gönderdiler.

Nusret, Maçka'daki Park Hyatt Oteli İçin Tanıtım Videosu Yayınladı, Gözlükle Duşa Girdi! Nusret, Maçka'daki Park Hyatt Oteli İçin Tanıtım Videosu Yayınladı, Gözlükle Duşa Girdi!

İnceleme Başlatıldı

İstanbul'un en kalabalık ve en kozmopolit ilçelerinden birisi haline gelen Fatih ilçesi Haseki Sultan Mahallesi'nde bulunan metruk bir gecekonduda dün akşam saatlerinde korkunç bir durumla karşılaşıldı. Mahallede bulunan evsizler, mahalledeki metruk bir gecekonduya gelerek burada kalmak için içeri girmelerinin ardından yerde duran çöp yığınlarına rastladılar. Ancak çöplerin içinde insan kemikleri ve kafatası gören evsizler hemen polise ihbarda bulundular. İhbar üzerine olay yerine intikal eden emniyet kuvvetleri ise, yapmış oldukları ilk incelemelerin ardından kafatası ve kemikleri detaylı inceleme için Adli Tıp Kurumu'na götürdü. Emniyet güçleri metruk binadaki incelemelerini tamamladıktan sonra gecekondunun temizlenmesi için belediyeye haber verdi. Ancak bununla birlikte belediye personeli temizlik çalışmaları yapmaya başladığında bu esnada çöplerin arasında başka kemik parçalarına da rast geldiler. Kemiklerin kime, kimlere ya da kaç kişiye ait olduğu konusunda henüz yetkililer tarafından herhangi bir açıklama yapılmadı. Konuya dair detaylı bir açıklama için Adli Tıp Kurumu'nun incelemeyi tamamlaması bekleniyor.