İstanbullular, yürüdükçe kazanıyor. Tüm İstanbullular, Mart ayı boyunca 50.000 adım yürüdüğünde BELBİM’den ücretsiz İstanbulkart geçiş hakkı kazanıyor. İstanbul’da toplu taşımayı ücretsiz kullanma şansını yakalamak isteyenlere İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin sunduğu İstanbulkart kampanyasından yararlanabilirsiniz. İstanbullular her hafta 50.000 adım yürüdüklerinde toplu taşımada ücretsiz geçiş hakkından faydalanabiliyor.

İBB Yürü Be İstanbul Uygulaması

İstanbul Büyükşehir Belediyesi(İBB), İstanbul genelinde sağlıklı yaşam ve sporla iç içe bir yaşam konusunda birbirinden önemli projelere imza atıyor. Bu projeler kapsamında İstanbulluları spora ve sağlıklı yaşama teşvik etmeyi hedefleyen birbirinden önemli proje ve kampanyalar düzenliyor. Bu kampanyalardan birisi de “Yürü Be İstanbul” uygulamasıdır. İBB tarafından geliştirilen uygulama İstanbulluların, gün içerisinde daha fazla yürümelerini sağlamayı hedefliyor. Çünkü İstanbullular cihazlarına indirecekleri Yürü Be İstanbul uygulamasını kullanarak, yapacakları yürüyüşlerine yüzlerce farklı hediye kazanma şansını yakalıyor.

İBB tarafından geliştirilen Yürü Be İstanbul isimli uygulama üzerinde İstanbullulara çeşitli görevler sunuluyor. İstanbulkart kampanyası kapsamında ücretsiz geçiş hakkı kazandıran görevde Yürü Be İstanbul uygulamasında yer alıyor. Uygulamada yer alan “Var Mısın 50.000 Adım?” görevini tamamlayan İstanbulkart sahipleri, BELBİM’den 1 adet ücretsiz geçiş hakkı kazanıyor.

Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı! Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı!

İstanbulkart Yürü Be İstanbul Kampanyası

İstanbulkart sahipleri Yürü Be İstanbul uygulamasında bulunan görevler arasındaki “Var Mısın 50.000 Adım?” görevini tamamladıklarında 1 adet İstanbulkart geçiş ücreti hediyesi kazanabiliyor. Kampanya kapsamında belirtilen görevi tamamlayabilmek için 1 hafta boyunca uygulamayı kullanarak 50.000 adım atılması gerekiyor. Bu şekilde görevi tamamlayan İstanbulkart sahipleri hemen tek geçişlik İstanbulkart ücreti hediyesini alabiliyor.

İstanbulkart Yürü Be İstanbul kampanyası kapsamında 1 hafta içerisinde 50.000 adım atılmasını gerektiren görevi tamamlayan ilk 1.000 kişiden biri olmanız gerekiyor. Çünkü Yürü Be İstanbul uygulamasında yer alan “Var Mısın 50.000 Adım?” görevini tamamlayan ilk 1.000 kişi tek geçişlik İstanbulkart ücreti hediyesini kazanabilmektedir. İlk 1.000 kişiden biri olabilir ve İstanbul gibi büyük bir metropolde attığınız her adımın, size ücretsiz toplu taşıma geçişi kazandırmasını sağlayabilirsiniz. Kampanya kapsamında Yürü Be İstanbul uygulamasında yer alan diğer görevleri de tamamlayarak biriktireceğiniz tüm puanlarla yüzlerce farklı hediyeden birisini daha alabilirsiniz.