İstanbulkartlılar bu Ramazan ayında da kazanıyor. İstanbul Büyükşehir Belediyesi(İBB), İstanbulkart ile yapılan tüm alışverişlerde Ramazan sofralarına bereket kazandırıyor. İstanbulkart’ın Ramazan ayı boyunca geçerli olan yeni kampanyasından tüm kullanıcılar faydalanabiliyor. İstanbulkart’ta geçen yeni alışverişlerde kullanma özelliği kapsamında tüm alışverişlerinizde İstanbulkart kullanabilir ve harcadıkça kazanabilirsiniz.

Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!

İstanbulkart’ta 50 TL Hediye Kampanyası

İstanbullular, bu Ramazan ayında da harcadıkça kazanmaya devam ediyor. İstanbul Büyükşehir Belediyesi(İBB) tarafından 2022 Ramazan ayına özel düzenlen kampanyalarla İstanbullulara kazandırıyor. Bu Ramazan ayında İstanbulkart sahipleri, tüm alışverişler işlemlerinde yapacakları harcamalara nakit iadesi kazanıyor.

İBB İstanbulkart Ramazan kampanyası kapsamında İstanbulkart sahipleri, kartlarıyla A101, BİM, CarrefourSa, Getir, Migros ve Şok Marketler’de alışveriş yaptığında anında nakit iadesi alabiliyor. Kampanyadan yararlanabilmek için alışveriş tutarının minimum 500 TL olması gerekiyor. Böylelikle Ramazan ayı boyunca anlaşmalı mağazalarda yapacakları her 500 TL ve üzeri alışverişlerine 50 TL tutarında nakit iadesi alabilecek.

İstanbulkart 50 TL Nakit İade Koşulları

İstanbulkart kullanıcılarının Ramazan ayı boyunca kazandıran yeni alışveriş kampanyasından hemen faydalanabilmeleri mümkündür. İBB tarafından düzenlenen İstanbulkart alışverişlerine 50 TL nakit iade kampanyasından yararlanabilmek için anlaşmalı işyerlerinde alışveriş işlemlerinin gerçekleştirilmesi gerekiyor. Buna göre İstanbul’da tüm İstanbulkart sahipleri, kartlarındaki bakiyeye uygun şekilde A101, BİM, Şok Marketler, Migros, CarrefourSa ve Getir mağazalarından yapacağı her 500 TL ve üzeri harcamasına 50 TL tutarında nakit iadesi kazanıyor.

02.04.2022 ile 01.05.2022 tarihleri arasında geçerli olan kampanyadan kazanılan 50 TL tutarındaki nakit iadesi, ertesi gün İstanbulkart’a TL talimat olarak yüklenecektir. Bu yüklemenin tamamlanabilmesi için İstanbulkart sahibinin kartını ödeme cihazlarına, bakiye yükleme noktasına okutması gerekmektedir. Bu şekilde yükleme işlemi tamamlanarak tam 50 TL tutarında nakit iade kampanyasından faydalanabiliyor.

İstanbulkart her 500 TL alışverişe 50 TL nakit iade kampanyasından yararlanabilmek için alışverişe açık karta sahip olunması gerekiyor. Bu tip kartlar dijital kişiselleştirme işleminin yapılmış olduğu İstanbulkart’lar olarak tanımlanır. Dijital kişiselleştirme işlemleri İstanbulkart Mobil uygulaması üzerinden veya “istanbulkart.istanbul” web sitesinden dakikalar içerisinde tamamlanabilir. Böylelikle İstanbulkart Ramazan kampanyasından faydalanarak, her alışverişe 50 TL nakit iadesi kazanabilir.