Yapı Kredi müşterisi olan İstanbulkart sahipleri bu baharda da kazanmaya devam ediyor. Yapı Kredili, İstanbulkart yüklemelerinde Yapı Kredi Mobil’i kullanarak tam 50 TL’ye varan WorldPuan kazanabiliyor. İstanbulkart yüklemelerini hızlı ve kolay yapmayı sağlayan Yapı Kredi İstanbulkart yüklemesi aynı zamanda da WorldPuan kazandırıyor. İşte Yapı Kredi Bankası’nın en yeni İstanbulkart kampanyasının detayları!

Yapı Kredi Mobil’de İstanbulkart Yüklemesine WorldPuan

Yapı Kredi Bankası tarafından başlatılan kampanya kapsamında  belirlenen tarihlerde Yapı Kredi müşterileri, Yapı Kredi Mobil uygulamasından İstanbulkart yüklemesi yaparak, WorldPuan kazanıyor. Yapı Kredi İstanbulkart kampanyası 05.04.2022 ile 30.04.2022 tarihleri arasında geçerlidir. Bu tarihler arasında Yapı Kredi Mobil uygulamasını cihazına indirerek, İstanbukart’ını kaydeden ve otomatik bakiye yükleme talimatı verenler anında WorldPuan hediyesi kazanıyor.

Yapı Kredi İstanbulkart kampanyası kapsamında toplamda 50 TL’ye kadar WorldPuan kazanılabiliyor. Kampanya kapsamında Yapı Kredi Mobil uygulamasında İstanbulkart kaydının tamamlanması ve otomatik bakiye yükleme talimatının verilmesinden sonra yapılacak 20 TL ve üzeri her yükleme işlemine WorldPuan kazanılabiliyor. Her 20 TL ve üzeri yüklemede işlem tutarının %20’si oranındaki tutar kadar WorldPuan kazanılıyor. Kampanya dönemi boyunca kampanya koşullarına uygun olarak yapılan her işlem ile toplamda en fazla 50 TL değerinde WorldPuan kazanılabiliyor.

Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak! Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak!

Yapı Kedi İstanbulkart Otomatik Yükleme Talimatı Kampanyası

Yapı Kredi Bankası müşterileri, İstanbulkart’larını Yapı Kredi Mobil’e tanımayarak, vereceği otomatik bakiye yükleme talimatı ile her 20 TL ve üzeri işlem için %20 oranında WorldPuan kazanabiliyor. Kampanya kapsamında kazanılan WorldPuan bakiyesi 08.05.2022 tarihine kadar işlem yapılan ilgili karta yüklenecektir. Karta yüklenen WorldPuan bakiyesinin en geç 08.05.2022 tarihine kadar harcanması gerekiyor. Bu tarihe kadar harcanmayan bakiyeler, otomatik olarak silinecektir. Yapı Kredi WorldPuan bakiyesi tüm anlaşmalı Yapı Kredi World üye işyerlerinde yapılacak işlemlerde, alt limit olmaksızın kullanılabilmektedir.

Yapı Kredi Mobil’de İstanbulkart kaydetme işlemi, “Ödemeler”, “Şehir Kartları” ve “İstanbukartlarım” adımları izlenerek, kolaylıkla tamamlanabilir. Daha sonra pratik bir şekilde otomatik bakiye yükleme talimatı oluşturularak, kampanya koşulları tamamlanmış olur. Böylelikle WorldPuan kampanyasından yararlanarak işleminizin %20’si oranında WorldPuan bakiyesi kazanabilirsiniz.