İstanbullular, İstanbulkart’ları ile kazanmaya devam ediyor. İstanbulkart sahipleri yeni kampanya ile birlikte ihtiyaçlarını karşılarken de İstanbulkart’ı kullanabiliyor. İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin(İBB) gerçekleştirdiği yeni İstanbulkart kampanyası ile vatandaşlar faizsiz dijital bakiye sunuyor. İşte İstanbulkart faizsiz +Dijital Bakiye kampanyasının detayları!

İstanbulkart +Dijital Bakiye Kampanyası

İstanbul Büyükşehir Belediyesi(İBB), ekonomide yaşanan dalgalanmalarla hayat pahalılığının arttığı bu dönemde İstanbulluların yanında olmaya devam ediyor. Büyükşehir belediyesinin gerçekleştirdiği İstanbulkart Mobil +Dijital Bakiye kampanyası ile birlikte İstanbullular faizsiz dijital bakiye kullanımı gerçekleştirebiliyor.

İBB İstanbulkart +Dijital bakiye kampanyası kapsamında İstanbullular, İstanbulkart Mobil uygulamasında 2.500 TL’ye kadar %0 faizle +Dijital Bakiye kullanabiliyor. Ayrıca İstanbulkart Mobil uygulamasında 2.501 TL ile 5.000 TL aralığında +Dijital Bakiye kullanımı için çok düşük faiz oranı desteği sunuluyor. Böylelikle İstanbulkart sahipleri 2022 yılında +Dijital Bakiye ile ihtiyaçları için çok uygun koşullarda finansman desteğinden yararlanabiliyor.

PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek! PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek!

İstanbulkart Mobil +Dijital Bakiye Koşulları

İBB tarafından sunulan İstanbulkart Mobil +Dijital Bakiye kampanyası kapsamında İstanbullular 2.500 TL’ye kadar %0 faizli ve 5 ay vadeli +Dijital Bakiye kullanabiliyor. Ayrıca İstanbullular için tam 24 aya kadar varan vade imkanı ilse 5.000 TL’ye kadar gelir durumuna göre düzenlenen çok düşük faiz oranları seçeneği de sunuluyor. Vatandaşlar kampanyadaki iki seçenekten birisini tercih ederek, ihtiyaçları için avantajlı bir finansman kaynağı oluşturabiliyor.

İstanbulkart Mobil’deki +Dijital Bakiye kampanyası sayesinde avantajlı koşullarda alınabilen bakiyeler İstanbulkart yüklemelerinin yanı sıra İstanbulkart ile yapılacak ödeme işlemlerinde de değerlendirilebilmektedir. Bunun için İstanbulkart Mobil +Dijital Bakiye üzerinden İstanbulkart’a aktarım yapılması gerekmektedir.

İstanbulkart Mobil +Dijital Bakiye kampanyası kapsamında söz konusu bakiyeyi İstanbulkart’a aktararak, İBB ile anlaşmalı olan İstanbul genelindeki marketlerde yapılacak işlemlerde kullanabilmek mümkündür. Buna göre İstanbulkart sahipleri A101, BİM, CarrefourSA, Migros ve Şok marketlerde ödemelerini yapabiliyor. Ayrıca Türkiye İş Bankası anlaşmalı üye işyerlerinde ve Getir’de yapılacak işlemlerde de İstanbulkart ile ödeme yapılabiliyor. Bunun yanı sıra İBB iştirakleri olan iTaksi, İBB Sosyal Tesisleri, BiTaksi, İspark ve Hamidiye işlemlerinde de ödemeler için İstanbulkart Mobil +Dijital Bakiye limitini kullanabilmek mümkündür.