İstanbulluların toplu ulaşım araçlarında kullandığı İstanbulkart, giderek daha geniş bir dijital ve ticari kart kimliği kazanıyor. Bu alanda sürdürülen çalışmalar sayesinde, İstanbulkart’ın sadece toplu ulaşımda değil, pek çok yerde kullanılabilen bir kart kimliği kazanmasına çaba sarf ediliyor. Bu çerçevede çeşitli özel firmalarla varılan anlaşmalar, İstanbulkart’ın ödeme aracı olarak kullanıldığı yerlerin sayısını hızla arttırıyor. Yapılan son anlaşma, oto yıkama konusunda çeşitli yeniliklerle son günlerde adından sıkça söz ettiren ooAutoss uygulamasıyla oldu. ooAutos uygulaması aracılığıyla, Oto ekspertiz, oto yıkama, oto bakım onarım, oto Kasko/Sigorta gibi hizmetleri online olarak alabiliyorsunuz. Tüm bu hizmetlerin ödemelerinde artık İstanbulkart kullanılabiliyor. Dahası oto yıkama ücretlerinde İstanbulkart kullanılması koşuluyla, %20 indirim avantajı kazanıyorsunuz.

00Autos İstanbulkart % 20 İndirim Kampanyası Özellikleri

Kampanyaya katılabilmek için bir İstanbulkart sahibi olunması gerekiyor. Ardından uygulama marketinden İOS veya Android işletim sistemli akıllı cihazınıza ooAutos uygulamasını indirmeniz gerekiyor. Uygulamada bulunan “ Sepette Kampanyalar” bölümüne gelerek, “İstanbulkart ile öde” seçeneğini işaretlemeniz gerekiyor. Ödemenizi bu yöntemle İstanbulkart ile gerçekleştirdiğiniz iç veya dış oto yıkama hizmetlerinden, doğrudan % 20 indirim hakkı kazanabiliyorsunuz.

Kampanyadan sadece binek otolar faydalanabiliyor. Kampanyanın bitiş süresi 28 Şubat 2022 olarak belirlenmiş. Herhangi bir sorunla karşılaşılması halinde 0 212 963 33 15 numaralı 00Autos Müşteri Hizmetleri’ne başvurabilirsiniz.

Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz! Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz!

İstanbulkart Ödemeler İçinde Kullanılabiliyor

İstanbulkart toplu ulaşımın İstanbul’daki tek alternatifi olmasının yanında, pek çok alanda ödemeler içinde kullanılabilen bir yapıya sahip. Bu amaçla sürekli yapılan anlaşmalar yoluyla, çeşitli indirim avantajları da kart sahiplerine sunuluyor. İstanbul genelinde ödeme amacıyla kullanılması kapsamında en son ooAutos uygulamasıyla bir anlaşmaya varılmış durumda. Bu sayede otomobil sahiplerinin de İstanbulkart kullanarak ihtiyaçlarının ödemelerini yapabiliyorlar.

00Autos uygulamasıyla otomobil bakım ve onarım hizmetleri, otomobil iç ve dış yıkama hizmetleri, otomobil ekspertiz işlemleri, otomobil Kasko ve Sigorta hizmetleri online olarak alınabiliyor. Uygulama otomobil alanında ülkemizin ilk dijital asistanı olma özelliğini taşıyor. Otomobil sahiplerinin her alandaki ihtiyaçlarını bir uygulama aracılığıyla online olarak sağlayabildiği bir asistan işlevine sahip. Bu uygulamanın ödemelerini yaparken artık İstanbulkart kullanılabildiği gibi, çeşitli indirim avantajlarından da faydalanılabilecek