İstanbul Büyükşehir Belediyesi(İBB), İstanbulkart’ı kent sakinlerinin yaşamında daha aktif kullanabilecekleri özelliklerle donatmaya devam ediyor. Toplu taşımadan, market ve İBB iştiraklerindeki ödemelere kadar pek çok alanda kullanılabilen İstanbulkart, şimdi de Starbucks’ta. İstanbullular, İstanbulkart sayesinde Starbucks’ta ücretsiz kahve içme şansını yakalıyor. İstanbulkart Starbucks kampanyası ile ücretsiz kahve fırsatından tüm İstanbullular yararlanabiliyor. İşte İstanbulkart Starbucks kampanyasının detayları!

Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi

İstanbulkart ile Starbucks’ta Ücretsiz Kahve Keyfi

İstanbul Büyükşehir Belediyesi(İBB) ile Starbucks arasındaki yeni işbirliği sayesinde İstanbullular, ücretsiz kahve içmenin keyfini doyasıya yaşıyor. İBB iştiraki Belbim ile Starbucks arasında yapılan anlaşma kapsamında sunulan kampanya ile birlikte İstanbukart sahipleri, Starbucks şubelerinde 1 adet “Tall” boy içeceği ücretsiz olarak alabilme şansına sahip olabiliyor.

İstanbulkart Starbucks kampanyası kapsamında daha önce Starbucks Mobil uygulamasını indirip, kullanmamış olan İstanbulkart sahipleri, uygulamayı indirerek bakiye yüklemesi yaptığında ücretsiz içecek hediyesinden yararlanabiliyor. Kampanya kapsamında Starbucks Mobil uygulamasını indiren ve Starbucks bakiye yükleme işlemini İstanbulkart ile yapan kişiler ücretsiz içecek alabiliyor. Ancak kampanyadan yararlanabilmek için Starbucks Mobil uygulamasının daha önce kullanılmamış olması ve bakiye yükleme işleminin İstanbulkart ile 50 TL olarak gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Starbucks İstanbulkart’a Ücretsiz Kahve Hediyesinin Şartları

Starbucks Mobil uygulamasındaki bakiye yükleme işlemini 50 TL ve üzeri olacak şekilde İstanbulkart ödeme sistemini kullanarak yapanlar, kazanıyor. 02.06.2022 ile 02.12.2022 tarihleri arasında geçerli olan kampanya kapsamında 50 TL ve üzeri İstanbulkart ile Starbucks Mobil’de bakiye yükleme işlemi sayesinde uygulamada 15 yıldız kazanılabiliyor. Starbucks Mobil 15 yıldız ile de Starbucks şubelerinde 1 adet tall boy kahve ücretsiz bir şekilde alınabiliyor.

Starbucks Mobil uygulamasında bakiye yükleme işlemi kolayca yapılabiliyor. Uygulamada yer alan “Bakiye Yükle” kısmında ödeme seçenekleri arasından İstanbulkart ile ödeme seçeneğinin seçilmesi gerekiyor. Daha sonra “NFC” destekli cihaz ile İstanbulkart’ın telefonun arkasına dokundurulmasıyla işleminin aktif hale gelmesi sağlanabilir. Böylelikle anında söz konusu bakiye yükleme işlemi gerçekleştirilebilmektedir. İşlemin tamamlanmasının ardından kazanılan hediye yıldız bakiyesi 24 saat içerisinde Starbucks hesabına yansıtılır. Söz konusu kazanılan yıldızların kullanım süresi ise maksimum 2 yıl olarak belirlendi.