2022 Yılı başlangıcı itibariyle her alanda yapılan zamlar, bütçelerde ağır yükler oluşturdu. Bütçe yüklerinin en büyük bölümlerinden birini ise ulaşım harcamaları oluşturuyor. İstanbul’da toplu taşıma için yapılması zorunlu masrafların aniden hızlı yükselişi, milyonlar düzeyinde kişi için sorun oluşturdu. Bu çerçevede hazırlanan çeşitli kampanyalar da, doğal bir şekilde büyük ilgi görüyor. İstanbulkart ile ilgili hazırlanan kampanyalardan biri de Garanti BBVA tarafından müşterilerine sunuluyor. BonusFlaş’tan kampanyaya katılarak, yüklemeleriniz sırasında 50 TL Bonus kazanma şansına sahip oluyorsunuz.

Garanti BBVA İstanbulkart Kampanyasına Nasıl Katılırım?

BonusFlaş üzerinden, Garanti BBVA kartlarıyla yaptığınız 20 TL ve üzeri her yüklemede, 5 TL Bonus kazanabiliyorsunuz. En fazla 50 TL’ye kadar Bonus kazanma şansınız bulunuyor. BonusFlaş’ta bulunan “ Hemen Katıl “ butonuna tıkladıktan sonra, yükleme işlemini gerçekleştirmeniz yeterli oluyor. Genel kampanyalarda ticari kartlardan yapılan harcamalara ödül verilmiyor. Ancak hazırlanan bu kampanyaya ticari kartlarda dahil edilmiş. Ticari kartların yanı sıra sanal kartlarla yapılan yüklemeler aracılığıyla da Bonus kazanabiliyorsunuz.

Garanti BBVA İstanbulkart Katılım Koşulları

Garanti BBVA BonusFlaş üzerinde bulunan “ Hemen Katıl “ butonuna tıklayarak kampanayay katılabiliyorsunuz. Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra, BonusFlaş “Ödemeler” menüsü altındaki İstanbulkart yükleme seçeneğini işaretleyerek, 20 TL ve üzeri yükleme gerçekleştirmeniz gerekiyor. Her 20 TL ve üzeri yükleme işlemi bu şekilde yapıldığında, 5 TL Bonus kazanabiliyorsunuz. Her yüklemede yeniden İstanbulkart bilgilerini girmek zorunda kalmamak için, bu bölümde kartınızı kayıt edebiliyorsunuz. Bu sayede yeniden yükleme yapmanız gerektiğinde, İstanbulkart bilgilerini yeniden vermeniz gerekmiyor. Kayıtlı kartınızı seçerek yükleme işleminizi hemen gerçekleştirebiliyorsunuz.

BonusFlaş aracılığıyla İstanbulkart yüklemesi yaparken, Garanti BBVA kartlarını kullanmanız gerekiyor. Bireysel ve ticari tüm kartları kullanarak gerçekleştirebilirsiniz. Kampanya müşteri bazında hazırlandığı için, her müşteri en fazla 50 TL Bonus kazanabiliyor. Kazanılan bonusların 3 Şubat ile 3 Mart 2022 tarihleri arasında kullanılması gerekiyor. 3 Mart 2022 tarihine kadar kullanılmayan bonuslar geri alınıyor. Toplamda 10 sefer 20 TL İstanbul kart yüklemesi gerçekleştirildiğinde, 200 TL’lik yükleme yapılmış oluyor. Bu yüklemelerde 50 TL bonus kazanabiliyor ve ulaşım ücretinizin % 25 oranında daha ekonomik hale getirebiliyorsunuz.

PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek! PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek!