İstanbulkart, artık İstanbullular için bir toplu taşıma geçiş kartı olmaktan çok öte işlevlere sahip. Marketlerden başlayarak, şehir genelinde binlerce noktada ödeme yapılabilen kart, aynı zamanda çeşitli indirimler ve avantajlarda sunuyor. Tüm bunlara ilave olarak İBB ile Fiba Banka arasında yapılan işbirliğiyle, İstanbulkart sahibi olan herkes, 5.000 liraya kadar nakit desteği de alabiliyor.

İstanbulkart mobil uygulaması aracılığıyla başvurulabilen Faizsiz Tüketici Kredisi desteği, 2.500 lira ve 5 ay vade ve faizsiz, 5.000 lira 24 ay vade düşük faiz seçenekleriyle kullanılabiliyor. İstanbulkart bakiyesi olarak hemen aktarılan krediler, istenirse nakit olarak banka hesaplarına da EFT yapılabiliyor.

İstanbulkart Faizsiz 2.500 TL Tüketici Kredisi

İstanbulkart mobil uygulaması ve dijital kart sahipleri, uygulama içerisinden kredi başvurusunu hemen yapabiliyor. İhtiyaç oluştuğunda istediği her zaman başvuran İstanbulkart sahipleri, kredilerinin hemen uygulamaya bakiye olarak yüklenmesiyle birlikte kullanabiliyorlar. Mobil uygulama içerisine Dijital Bakiye olarak yüklenen kredi, İstanbulkart’ ın geçtiği her yerde ödeme aracı olarak kullanılabiliyor. Dijital bakiyeyi uygulamada bulunan para transferi özelliğiyle, İstanbulkartınıza aktarabiliyor ve hemen kullanabiliyorsunuz. Kredi 5 ay vadede faizsiz olarak geri ödeniyor. Kredinin ödemesi bittiğinde yeniden 5 ay vadeli yeni kredi kullanma hakkınız bulunuyor.

PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek! PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek!

İstanbulkart Düşük Faizli 5.000 TL Tüketici Kredisi

Yine İstanbulkart mobil uygulaması aracılığıyla başvurulan kredi, onaylandığında 5.000 TL Dijital Bakiye olarak uygulamaya yükleniyor. Buradan kart sahibi oluşturduğu Dijital Karta aktarım yaparak bakiyeyi İstanbulkart’ ın geçtiği tüm ödeme noktalarında kullanabiliyor. 5.000 TL kredi için en fazla 24 ay vade seçeneği uygulanıyor. Yüklenen Dijital Bakiye ulaşım amaçlı kullanılabildiği, kozmetikten, market alışverişine kadar uzanan geniş bir üye iş yeri seçeneğinde ödeme aracı olarak da kullanılabiliyor. İstanbulkart 10.000’ in üzerinde farklı alanda hizmet veren iş yerinde ödeme aracı olarak kullanılabiliyor.

Dijital Bakiyeyi Nakit Olarak Kullanabiliyorsunuz

İstanbulkart mobil uygulamasına Fiba Banka aracılığıyla yüklenen kredi bakiyesini, istediğinizde nakit olarak banka hesabınıza da çekebiliyorsunuz. Bunun için İstanbulkart Başvuru Merkezlerine, kimlik fotokopinizle başvurmanız gerekiyor. Başvuru sırasında sizden talep edilen IBAN bilgisini merkeze veriyorsunuz. Birkaç güm içerisinde bakiyeniz EFT ile hesabınıza aktarılıyor. Aktarım en geç 3 iş günü içerisinde gerçekleşiyor ve EFT işlem ücreti bakiyeden tahsil ediliyor.