İstanbulluları sevindiren İstanbulkart kampanyası duyuruldu. Eylül ayı boyunca İstanbulkart, market alışverişlerini de avantajlı hale getiriyor. Eylül ayında İstanbullular, market alışverişlerinde İstanbulkart ile ödeme yaparak 30 TL kazanma şansını yakalıyor. İstanbul Büyükşehir Belediyesi(İBB), düzenlediği kampanyalarıyla İstanbulkart’ı bir şehir kartı haline dönüştürmeye devam ediyor. İşte İBB’nin yeni İstanbulkart market harcamalarında 30 TL kazandıran kampanyasının detayları!

Market Alışverişlerinde İstanbulkart Kullananlar 30 TL Kazanıyor

İstanbul Büyükşehir Belediyesi(İBB), yeni İstanbulkart kampanyalarıyla birlikte İstanbulluların günlük yaşamlarında daha aktif şekilde rol almasını sağlıyor. Ayrıca düzenlenen kampanyalar İstanbulluların, İstanbulkart avantajlarından sadece toplu taşımada değil, diğer ihtiyaçlarında da yararlanabilmesini sağlıyor. İBB tarafından düzenlenen yeni İstanbulkart kampanyası ise market alışverişlerini kapsıyor.

Yeni İstanbulkart kampanyası ile birlikte İstanbullular, Eylül ayı boyunca yapacağı market harcamalarında 30 TL nakit iadesi kazanıyor. İstanbulkart’ın market kampanyası 01.09.2022 ile 30.09.2022 tarihleri arasında geçerlidir. Bu tarihler arasında anlaşmalı marketlerde yapılacak İstanbulkart ile ödemelerde 30 TL tutarında nakit iadesi kazanılıyor.

1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek! 1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek!

İstanbulkart Market Kampanyası Koşulları

İstanbullular, 30 Eylül’e kadar yapacakları market harcamalarında İstanbulkart ile ödeme yaparak, 30 TL tutarında nakit iade kazanabiliyor. Kampanya kapsamında anlaşmalı marketlerde yapılacak toplam 150 TL tutarındaki alışverişe anında 30 TL nakit iade kazanılabiliyor.

Kampanya, İstanbulkart’ı ile daha önce market harcaması yapmamış olan İstanbulluları kapsamaktadır. 30 Eylül’de sona erecek kampanya kapsamında anlaşmalı marketlerden ay boyunca yapılacak toplam 150 TL ve üzeri ödeme işlemlerinde 30 TL tutarında nakit iade İstanbulkart’a yapılmaktadır. Kampanya dönemi boyunca tamamlanması beklenen 150 TL tutarındaki işlem tutarının sadece tek bir İstanbulkart ile tamamlanması gerekmektedir.

Kampanya kapsamında kazanılan 30 TL tutarında nakit iade, işlemin ertesi günü ilgili İstanbulkart’a talimat olarak yüklenmektedir. Yüklemenin tamamlanabilmesi için İstanbulluların, İstanbulkart ödeme veya yükleme noktalarına kartlarını okutmaları gerekmektedir.

İstanbulkart market alışverişlerinde anlaşmalı marketlerde kullanılabiliyor. Buna göre 30 Eylül’e kadar İstanbulkart ile A101, BİM, CarrefourSA, Migros ve Şok Marketler’de yapılacak alışverişler kampanya kapsamında bulunmaktadır. Bu anlaşmalı marketlerde yapılacak farklı tutarlardaki ve farklı zamanlardaki alışverişlerin toplamının 150 TL’yi geçmesi gerekmektedir.