HaberEkspresi.NET

İstanbullu Gelin 87. Bölüm Final Fragmanı – Boran’lar Esma’sız ne yapacak?

İstanbullu Gelin 87. Bölüm Final bölümüyle 31 Mayıs Cuma ekrana veda ediyor. Esma’nın ölümü sonrası Boran’lar toparlanacak mı?

İstanbullu Gelin 87. Bölüm Final Fragmanı – Boran’lar Esma’sız ne yapacak?
55 okunma
30 Mayıs 2019 - 16:11

İstanbullu Gelin Final Bölüm Özeti

Esma’nın ölümü sonrası Boran’lar toparlanacak mı?

Star’da, 3 sezon boyunca zirvedeki yerini koruyan, yayınlandığı her bölümde izleyiciyi derinden etkileyen “İstanbullu Gelin”

31 Mayıs Cuma akşamı final bölümüyle ekranların unutulmazları arasındaki yerini alacak.

İstanbullu Gelin 87. bölüm özeti

Esma, Garip’siz yaşamanın ağırlığı ile iyice kötüler ve onun için de beklenen son gelir. Konak için ve Bursa halkı için Esma Sultan’ı uğurlamak kolay olmayacaktır. Esma için ise bu bir veda değil bir kavuşmadır. Esma’nın ölümü sonrası Boran’ların hayatında bir çok şey değişmiş olsa da Esma’nın korumaya ve birlikte tutmaya çalıştığı aile sapasağlam yerinde durmaktadır.

İstanbullu Gelin 87. Bölüm Final Fragmanı

Yayın Günü:     31 Mayıs Cuma

Yayın Saati:     20.00 / 87  – Final Bölüm

Yapım: O3 MEDYA

Yönetmen: Zeynep Günay Tan

Senaryo: Teşrik-i Mesai

Oyuncular:

ÖZCAN DENİZ(Faruk), ASLI ENVER(Süreyya), İPEK BİLGİN(Esma), SALİH BADEMCİ(Fikret), FIRAT TANIŞ(Adem), TAMER LEVENT(GARİP),TİLBE SARAN (İDİL), MERAL ÇETİNKAYA (ÜLFET), DİLARA AKSÜYEK(İpek) GÜVEN MURAT AKPINAR(Osman), NESLİHAN YELDAN(Senem),KAAN ÇAKIR (OKAN), NİHAL YALÇIN (GÜNEŞ), AHSEN EROĞLU (YAZ), NERGİS ÇORAKÇI(Kıymet), PELİNSU PİR(Nurgül), FATİH KOYUNOĞLU(Akif), NESLİHAN ARSLAN(Dilara), AHMET SABRİ ÖZMENER(Mustafa), EREN BALKAN(Gülistan), MUHARREM TÜRKSEVEN(Nazif), ARTUN KASAPOĞLU(Emir) ), HAKAN ALTINER(Şahap)

İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.