İstanbullular yürüyerek, toplu taşımada ücretsiz geçiş hakkı kazanıyor. İstanbul Büyükşehir Belediyesi(İBB) tarafından gerçekleştirilen sağlıklı İstanbul kapsamında haftalık yürüyüşlere ücretsiz geçiş hakkı kazandırıyor. Sağlıklı yaşamı teşvik etmek için belediye tarafından 50.000 adım yürüyene toplu taşımada 1 adet ücretsiz geçiş hakkı sunuluyor. İşte ücretsiz geçiş hakkı için ayrıntılar!

İstanbulkart Yürü Be İstanbul Kampanyası

İstanbul gibi büyük bir metropolde sağlıklı yaşamı teşvik etmek maksadıyla İstanbul Büyükşehir Belediyesi(İBB) tarafından çeşitli kampanyalar düzenleniyor. Bu kampanyalar sayesinde İstanbullular yürüyüş yaparak, yüzlerce farklı hediye kazanma şansını yakalıyor. İBB’nin İstanbulkart sahipleri için sunduğu “Yürü Be İstanbul” kampanyası sayesinde haftada 50.000 adım atan İstanbullular, toplu taşımada 1 adet ücretsiz geçiş hakkı kazanıyor.

İBB tarafından geliştirilen ve kullanıma sunulan “Yürü Be İstanbul” uygulamasını kullanarak haftada 50.000 adım atan İstanbullular, toplu taşımada ücretsiz geçiş yapabiliyor. İstanbulkart kampanyası kapsamında ücretsiz geçiş hakkı kazanmak için “Yürü Be İstanbul” uygulamasını cihazınıza indirmeniz gerekiyor. Uygulamayı indirdikten sonra kampanyaya katılmak için “Var Mısın 50.000 Adım?” isimli görevi tamamlamanız gerekiyor. 1 hafta içerisinde uygulamayı kullanarak 50.000 adım yürüdüğünüzde uygulama mağazasında yer alan 1 adet İstanbulkart ücretsiz geçiş hakkını alabiliyorsunuz.

Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız! Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız!

İstanbulkart Yürü Be İstanbul Ücretsiz Geçiş Hakkı

İstanbulkart sahipleri “Yürü Be İstanbul” isimli uygulamayı kullanarak, her hafta on binlerce adım atıp, yüzlerce farklı hediyeden birisini kazanma şansını yakalıyor. Yüzlerce hediye arasından İstanbulkart sahipleri dilerlerse 1 adet ücretsiz geçiş hakkı alabiliyor. Kampanya kapsamında “Yürü Be İstanbul” uygulamasında yer alan “Var Mısın 50.000 Adım?” isimli görevi tamamlamak gerekiyor. Bu görevi tamamlayan İstanbulkart sahipleri, Belbim’den tek geçişlik İstanbulkart ücreti hediyesi kazanıyor. Böylelikle yapacakları ilk toplu taşıma kullanımlarını ücretsiz olarak gerçekleştirebiliyor.

Tek geçişlik İstanbulkart ücreti, İstanbulkart sahiplerinin uygulamadaki görevi tamamlamaları durumunda otomatik olarak yükleniyor. Kampanyadan her hafta görevi tamamlayan ilk 1.000 kişi yararlanabiliyor. Ayrıca İstanbullular, uygulamada yer alan “Var Mısın 50.000 Adım?” ve diğer görevleri tamamlayarak puan biriktirebiliyor. Kazanılan bu puanlar sayesinde de uygulama mağazasında yer alan yüzlerce farklı hediyeden birisini alma şansını da yakalıyor.