Türkiye yine kapkaranlık bir güne uyandı. Herkesi şoke eden olay İstanbul’un Sancaktepe ilçesinde yaşandı. Polis ekipleri Sancaktepe’de bir evde 3’ü çocuk 4 kişinin cansız bedeniyle karşılaştı. Büyük bir üzüntüye neden olayın detayları da ortaya çıkmaya başladı. 4 kişinin cansız bedeninin bulunduğu evin sahibi olan ve ölenler arasında yer alan baba Mehmet A.’nın komşusundan önemli iddialar geldi. Herkesi şoke eden İstanbul’daki dehşete dair yeni ayrıntılarda gelmeye başladı. İşte olaydaki son gelişmeler!

Sütyen Kullananlar Dikkat! Bilim Adamı Öyle Bir Şey Açıkladı ki... Sütyen Kullananlar Dikkat! Bilim Adamı Öyle Bir Şey Açıkladı ki...

4 Kişinin Cansız Bedeni

İstanbul’da 4 kişinin cansız bedeni bulundu. İstanbul’un Sancaktepe ilçesi Fatih Mahallesi’ndeki Selahaddin Eyyubi Caddesi’nde yer alan bir sitede Türkiye’yi şoke eden bir olay yaşandı. Sitede bulunan bir dairede, söz konusu sitenin “teknik personeli” olarak görevli olan “Mehmet A.” İsimli şahıstan uzun süre haber alınamadı. Bunun üzerine polis ekiplerine haber verildi.

Polis ekipleri, olay yerine gelerek çilingir yardımı ile evin kapısını açtı. Eve giren polis ekipleri, evde 2’si erkek çocuğu, 1’i kız çocuğu ve baba “Mehmet A.” İle birlikte toplam 4 kişinin cansız bedeni bulundu. Mehmet A.’nın kısa bir süredir eşiyle problemlerinin olduğu ve eşinin evi terk ettiği belirtildi. Mehmet A.’nın terk edilmesinden sonra çocukları ile birlikte intihar ettiği iddiasında bulunuldu. Olay yerine sevk edilen çok sayıda polis tarafından olay yerinde incelemelerinde sürdürüldüğü belirtildi.

Çocuklarıyla Birlikte İntihar Ettiği İddia Edildi

Polis tarafından söz konusu iddialara ilişkin olarak detaylı bir soruşturma yürütüldüğü belirtildi. Polis ekipleri tarafından herkesi şoke eden olaya ilişkin soruşturmanın kapsamlı bir şekilde sürdürüldüğü belirtildi. Olay yerinden gelen görüntüler ise herkesin canını yaktı. Büyük üzüntüye neden olan olay sosyal medyada da günün en fazla konuşulan konularından birisi oldu.
Polis site sakinleri ve görevlileri ile evi terk ettiği iddia edilen anne dahil çok sayıdaki kişinin ifadesinin alınmasına devam edildiği belirtildi. Polis ekiplerinin soruşturması devam ederken cansız bedeni bulunun 3’ü çocuk 4 kişinin cansız bedeni ise inceleme amacıyla Adli Tıp Kurumu’na gönderildi.