Sevilen magazin programı "Söylemezsem Olmaz", yeni sezonuyla pazartesi ekranda olacak. Ama yorumcuları Bircan Bali ve Seren Serengil'in bazı itirazları var!

Ne Yapsa Yaranamıyor! Eleştirilerden Kurtulamıyor: Netflix'le Dönmeye Hazırlanan Hazal Kaya Bu Kez Kimden Azar Yedi? Ne Yapsa Yaranamıyor! Eleştirilerden Kurtulamıyor: Netflix'le Dönmeye Hazırlanan Hazal Kaya Bu Kez Kimden Azar Yedi?

Beyaz TV'nin sevilen magazin programı "Söylemezsem Olmaz", yedinci sezonuyla yayın hayatına devam ediyor. Yıllardır programın demirbaşı olan Bircan Bali dışında kadrodan pek çok isim geldi geçti. Ama "Söylemezsem Olmaz" hep ekranda kaldı ve en çok izlenen magazin programı oldu! Geçtiğimiz sezon da Arto, Bircan Bali ve Seren Serengil üçlüsüyle devam eden "Söylemezsem Olmaz", ideal kadrosunu bulmuş gibi görünüyordu. Her yerde gözü kulağı olan ve hitabeti güçlü Bircan Bali, fırlama cevapları ve laf sokmalarıyla programa renk katan Arto ve yorumladığı olaylardan daha magazinel olaylara imza atan Seren Serengil programa altın çağını yaşattı desek yeridir! Ama bu rüya takımdan biri yeni sezonda olmayacak.

Sebebi Ne?

Söylemezsem Olmaz

Arto sadece tek sezon katıldığı "Söylemezsem Olmaz"dan hemen ayrılma kararı aldı. Aslında sivri dili ve renkli kişiliğiyle magazin programları için biçilmiş kaftan olan Arto'nun öne sürdüğü kan uyuşmazlığı gerekçesine insanlar pek inanmadı! Bircan Bali'yle yaşadıkları gerginlikler yüzünden programdan ayrıldığı öne sürülen Arto, bunu her fırsatta yalanlamaya devam etti ama son hızla birilerine laf sokmaya da devam etmesi şüpheleri artırdı!

Deniz Akkaya

Öte yandan, Arto'nun boşluğunu dolduran isim de en az onun kadar sivri dilli biri, Deniz Akkaya! Ancak yıllar önce de birlikte magazin programı sunan Seren Serengil ve Deniz Akkaya'nın bir araya gelmesi kutlanacak bir olaya pek benzemiyor. Çünkü birbirlerinin kirli çamaşırlarını ortaya döküp mahkemelik olmuşlukları bile var! Son gelişmelere bakarsak ikisi de kılıçlarını daha program başlamadan çekmiş gibi görünüyor. Üstelik Seren Serengil'in huzursuz olduğu tek konu da bu değil.

"Tek Başına Sunsun"

Bircan Bali Seren Serengil

Dün gece buluşup bir güzel eğlenen Seren Serengil ve Bircan Bali ikilisi sık sık programın değişen yayın saatine laf soktu. "Eee pazartesi sabah 08.45'te başlayacağımız için dedik ki hiç uyumayalım." diyen ikili sonrasında Deniz Akkaya'ya da taş attı. 

"08.45'te bir daha hiç gelmeyeceğim. Hatta o saat diliminde hiç bulunmayacağım." sözleriyle şakayla karışık isyan eden Seren Serengil'e kankası Bircan Bali de "Deniz tek sunsun." diyerek destek çıktı.