27 yaşındaki İtalya'da yaşayan kuaför İbrahim Gül, saç ektirme operasyonundan sağ çıkamadı!

4 Özel Banka Birlik Oldu Koşulsuz Şartsız Başvuran Tüm Vatandaşlara 180.000 TL Ödenmeye Başlandı! 4 Özel Banka Birlik Oldu Koşulsuz Şartsız Başvuran Tüm Vatandaşlara 180.000 TL Ödenmeye Başlandı!

Önceki gün İstanbul'da ilginç bir olay yaşandı. 27 yaşındaki İbrahim Gül, İtalya'da yaşayan bir kuaför. Türkiye'ye hem kuaförlük malzemeleri almak hem de saç ekimi yaptırmak için geliyor. Özel bir hastanede 6 saat sürmesi planlanan işleme giren İbrahim Gül, saç ektirme uğruna hayatını kaybediyor. Hastane yönetimi, İbrahim Gül'ün operasyon sırasında kalp krizi geçirdiğini ve acilen anjiyo yapılması gerektiğini söylüyor. Anjiyo sırasında bir damarının tıkalı olduğu fark edilen İbrahim Gül'e stent takıp yoğun bakıma almışlar ancak tüm çabalara rağmen İbrahim Gül hayatını kaybetmiş.

Acılı Ailesi Konuştu

Fakat olayın bu şekilde geliştiğine İbrahim Gül'ün ailesi inanmakta zorluk çekiyor. Hastanenin yanlış tedavi yaptığını iddia eden aile, İbrahim Gül'ün sağlıklı bir şekilde hastaneye girdiğini söylüyor. Hatta bu konu hakkında hastaneden şüphelendiklerini de dile getiriyorlar.

İbrahim Gül'ün dayısı Ahmet Yiğit şu sözleri söylüyor; “Kendisi İtalya'da kuaför ve hem buradan malzeme almak hem de saç ektirmek için izne geldi. Burada hastaneye saat 8'de geliyor ve tahminimizce 9'da ameliyata alınıyor ama ameliyatın ne kadar sürdüğünü bilmiyoruz. Ameliyat esnasında vefat ediyor ancak bu vefatın nedeni nedir, ameliyat olup olamayacağına dair ön tahliller yapıldı mı? Biz bunun soruşturulmasını istiyoruz. Böyle gençlerimiz çok gidiyor. Bu saat 09.00'da ameliyata giriyor, saat 11'00'da vefat ediyor. Bize vefat ettiğini söylemiyorlar. Ben Halfeti'den geldim, burada söylediler. Yetkililer de diyor ki, bize saat 15.00 gibi söylediler. ‘Bize de hastanız yoğun bakımda, acilen gelin’ dediler. Halbuki hastamız vefat etmiş. Vefat ettikten sonra polise bildiriliyor, hemen bildirilmiyor”

Emniyet Açıklama Yaptı!

Emniyet ise ilgili doktor hakkında işlem yapıldığını açıkladı; 11.09.2021 tarihi saat 18.10 sıralarında Bağcılar ilçesi Barbaros Mahallesinde bulunan bir hastanede İbrahim G. isimli şahsın saç ekimi esnasında kalp krizi geçirmesi sonucu hastaneye intikal ettirildiği ancak kurtarılamayarak hayatını kaybettiği anlaşılmış, saç ekiminde görevli doktor M.A. görevlilerimizce yakalanmıştır. Konu ile ilgili yakalanan M.A. isimli şüpheli şahıs tahkikat işlemlerinin ardından adli makamlara sevk edilecektir”