Evde Yumuşatıcı Kullananlar Dikkat! Bunu Duyunca Bir Daha Eve Sokmayacaksınız... Evde Yumuşatıcı Kullananlar Dikkat! Bunu Duyunca Bir Daha Eve Sokmayacaksınız...

Sık sık kullandığı lüks araçlar ve harcadığı paralarla gündemde yer bulan Acun Ilıcalı, en son Survivor 2023 tanıtım videosunda kullandıklarıyla gündemde kendisine yer bulmuştu. Ederleri milyon dolarları bulan spor arabaları, kişisel uçağı, klasik arabaları, denizaltı araçları, yatları hatta deniz uçağı gibi araçlarla sürekli dikkatleri üzerine çekiyor. Herkesin bu paranın kaynağı ne, Acun’ un serveti ne kadar gibi sorularla sosyal medyada şaşkınlıklarını belirttiği konuya, Acun’ sa sürekli sessizlikle yanıt veriyor.

Acun Ilıcalı’nın Yatı

Bundan önce Youtuber Enes Yılmazer tarafından girilebilen, Acun Ilıcalı’ nın 20 milyon Euro değerindeki yatı, bu defa Youtuber Fırat Albayram ve Ceyda Kasabalı tarafından ziyaret edildi. Acun tarafından kızlarının isimlerinin baş harflerinden B.A.L.M.Y. adı verilen yatın içerisinde adeta yok yok. Yatın içerisinde özel olarak yapılmış, uzunluğu 10 metreye ulaşan bir de havuz var.

Yat içerisinde 8 kişilik mürettebat ve birbirinden farklı 5 oda da 10 kişi misafir edebilme kapasitesi bulunuyor. Yatın güverte bölümünde oturma alanları, güneşlenme alanları, spa ve hatta bir futbol sahası bile bulunuyor. 8 Haziran’ da Tuzla Tersanesi’ nde suya inen yatta, Mengi Yay’ ın “ Virtus 47 Hull “ serisine ait tamamen çelik ve alüminyum kullanılmış.

Acun’un Lüks Araç Tutkusu

Yatlardan ve lüks araçlardan oluşan bir koleksiyona sahip olan Acun’ un, koleksiyonuna en son eklenen bu yat oldu. Çeşitli özelliklere ve buna paralel yüksek değerlere sahip araçları bulunan Acun, her fırsatta bu araçları yaptığı programların reklam aracı olarak da kullanıyor. Bu sayede sıklıkla görülen bu lüks araçlar, halkın tepkisini çekiyor.

Özellikle sosyal medya üzerinde, Acun Ilıcalı’nın harcamaları ve lüks araçları sık sık gündeme geliyor. Bu nasıl bir zenginlik tarzında sorular da yoğun şekilde soruluyor. Sadece 10 kişi misafir edebilen bu lüks yatın gerekliliği gibi Acun’un diğer araçlarının gerekliliği de sorgulanıyor. Tüm bu yorumlara karşı sessizliği koruyan Acun Ilıcalı’ ysa, sürekli koleksiyonuna yeni parçalar eklemeye devam ediyor. Özellikle Survivor 2023 tanıtım videosunda kullandığı spor ve klasik araba, kişisel uçak ve deniz uçağı gibi ayrıntılarla, Acun bu yorumlardan hiç rahatsız olmadığını net bir şekilde göstermiş durumda.