İzmir Tire Turuncu Çember İşaretini Layık Görüldü

Tire Belediyesi Gölet Restoran, Toptepe Aile Gazinosu, Derekahve Kafeteryası ve Gülcüoğlu Konakları "Turuncu" Çember" işaretine layık görüldü. 
İzmir Tire Turuncu Çember İşaretini Layık Görüldü
İzmir Tire Turuncu Çember İşaretini Layık Görüldü

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin koordinasyonunu yürüttüğü İzmir Turizm Hijyen Kurulunun, küresel pandemi sonrasında kentteki turizm faaliyetlerinin sağlıklı bir şekilde devam edebilmesi için başlattığı uygulamada Tire Belediyesi Gölet Restoran, Toptepe Aile Gazinosu, Derekahve Kafeteryası ve Gülcüoğlu Konakları “Turuncu” Çember” işaretine layık görüldü.

Uygulama sertifikasını İzmir Hijyen Kurulu üyelerinden alan Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran “İzmir’in hijyenik ve güvenilir bir turizm destinasyonu olmasını hedefleyen Turuncu Çember sertifikasının belediyemiz işletmelerine verilmesinin mutluluğunu yaşıyoruz.

Belediyemiz işletmeleri Gölet Restoran, Toptepe Aile Gazinosu, Derekahve Kafeteryası ve Gülcüoğlu Konakları, İzmir Turizm Hijyen Kurulu’nun belirlediği kriterlere uyan ve ilgili mevzuat çerçevesinde gerçekleştirilen denetimleri başarıyla tamamlamış işletmelere verilen Turuncu Çember sertifikasına layık görüldü. Emeği geçen çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz” dedi.