Hemen herkesin hayali olan bir ev sahibi olabilmek konusunda, dar ve orta gelir grubunun en önemli yardımcısı TOKİ oluyor. TOKİ tarafından ülkenin dört bir yanında biten ya da devam eden projeler, sürekli olarak sahiplendiriliyor. Bazı durumlarda fazladan elde kalan konutlar da, grup grup satışa çıkarılıyor. Böyle bir fırsat, İzmir’ de ev sahibi olmak isteyenler için bugün itibariyle başladı, Başvuru süreci sadece 4 gün olan 199 konut, kura ile sahiplerini bulacak.

Satışa çıkarılan konutlar, İzmir’ in çeşitli bölgelerinde yer alıyor ve 2+1 ile 3+1 oturma düzenine sahipler. Süratle satılması planlanan konutların kur çekilişleri, 5 Ağustos 2022 tarihinde yapılacak. Bu sayede Ağustos ayı bitmeden ev sahipleri yeni evlerine taşınabilecekler. Bitmiş projelerde yer alan bu konutlar, hemen taşınabileceğiniz bir fırsat oluşturuyor.

Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi

TOKİ’den İzmir’de 199 Konut Satışa Çıktı

Bitmiş olan İzmir Kemalpaşa ilçesi, Çambel mevkii 2.ve 3.etap projelerimde yer alan 199 adet, 2+1 ve 3+1 konut, bugün itibariyle satışa çıkarıldı. Konutları almak isteyenlerin 2.000 TL olan başvuru bedelini yatırmaları gerekiyor. Konutların satışları kıra yöntemiyle gerçekleştirilecek. Kura 5 Ağustos 2022 tarihinde çekilecek ve evlerin sahipleri belirlenecek. 5 Ağustos tarihinde saat 14:00’de gerçekleştirilecek olan kura çekimi sonrasında, evlerin sahipleri belirlenmiş olacak ve ertesi günden itibaren diğer işlemlerin yapılmasına geçilecek. Bu çerçevede Ağustos ayı bitmeden önce, evleri satın almaya hak kazananlar, yeni evlerine taşınabilecek.

TOKİ İzmir’ de 199 Konut İçin Fiyatlar Ne Kadar?

Satışa çıkarılan evler Kemalpaşa Çamlıbel TOKİ Projeleri 2. Ve 3. Etaplarında yer alıyor. Konutlar 2+1 ve 3+1 olmak üzere satışa çıkarılmış durumda. Satıştaki konutların en düşük fiyatı 410.586,57 TL olarak açıklandı. 2+1 evler için açıklanan bu toplam fiyat, 2.566,17 TL taksitle satışa sunulacak. 3+1 olan konutlar içinse toplam fiyat 481.266,72 TL olarak en düşük fiyat sunulmuş durumda. Bu evler için aylık taksit tutarı 3.041,54 olarak ödenecek. İzmir’ de ev almak isteyenler, hafta sonuna kadar başvurularını yaparak, kura çekimine katılma hakkı kazanabilirler.