Kablosuz kulaklık teknolojisi günümüzde müzik dinlerken veya oyun oynarken konfor bozan kablo kirliliğinden kurtarıyor. Bluetooth teknolojisiyle cihazlara bağlanan kablosuz kulaklıklarda gelişen teknoloji ile birlikte oldukça zengin model çeşitliliği de sunuluyor. Peki kablosuz kulaklık deneyimini en iyi şekilde yaşamak isteyenler için en iyi kulaklıklar hangileri? Her bütçeye uygun fiyatlı kablosuz kulaklık modelleri neler? Detaylar haberimizde!

Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!

PoloSmart FS29 TWS Kablosuz Kulakiçi Kulaklık

Uygun fiyatlı kablosuz kulaklık modelleri arasında PoloSmart, kalitesiyle dikkat çekiyor. Mikrofonlu ve kulak içi tasarıma sahip olan PoloSmart FS29 TWS kablosuz kulaklık modeli silikon malzemeden üretilmiş. Otomatik bağlantı sağlayabilme özelliğine sahip olan kablosuz kulaklık üzerinde müzik oynatma ve durdurma, müzik değiştirme ve ses ayar seçenekleri de yer alıyor. PoloSmart FS29 kablosuz kulaklık modelinin Türkiye satış fiyatı ise ortalama 145 TL seviyesindedir.

Oppo Enco Buds Kablosuz Kulaklık

Oppo tarafından geliştirilen kablosuz kulaklık uygun fiyatlı kablosuz kulaklık modelleri arasında en popüler olanlarından birisidir. 24 saat tek şarjda kesintisiz deneyim sunan kablosuz kulaklık daha az gecikme ve ultra pürüzsüz ses güvencesi sunuyor. Oppo Enco Buds kablosuz kulaklık modeli 450 TL ortalama satış bedeline sahiptir.

Philips TAUH202 Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık

Philips TAUH202 kablosuz kulaklık, kulak üstü tasarıma sahiptir. Özellikleri bakımından 500 TL altı kablosuz kulaklık listelerinde her zaman kendisine yer buluyor. Özellikle üstün ses kalitesi, 15 saatlik kesintisiz kullanım deneyimi gibi üst seviye özellikleri dolayısıyla oldukça yoğun şekilde tercih ediliyor. 2 ile 3 saatlik şarj süresine sahip kablosuz kulaklık net ses ve yankı önleyici dahili mikrofon teknolojisine sahiptir. Philips TAUH202 kablosuz kulak üstü kulaklık satış fiyatı ortalama 500 TL’dir.

HyperGear XPods Pro TWS Kablosuz Kulaklık

HyperGear XPods Pro TWS kablosuz kulaklık modeli tam 25 saatlik pil ömrü ile müzik ve oyun keyfini kesintisiz bir şekilde deneyim etme şansı veriyor. Otomatik eşleşme, stereo ses ve otomatik kontrol gibi fonksiyonlara sahip olan HyperGear XPods Pro TWS kablosuz kulaklık modeli ortalama 400 TL’ye satışa sunuluyor.