Son yıllarda mobil teknolojilerin gelişiminde yakalanan sürat ile birlikte her gün yepyeni bir teknoloji kullanıcılara sunulmaya başlandı. Özellikle taşınabilir teknolojiye sahip olan ürünlerde kablo karmaşasını ortadan kaldıran kablosuz bağlantılar önemli bir yer tutuyor. Gündelik yaşantıda en sık kullanılan teknolojik cihazlardan birisi olan kulaklıklarda da kablosuz modeller revaçta. İşte müzik dinlemek veya oyun oynamak için değerlendirebileceğini uygun fiyatlı kablosuz kulaklık modelleri!

Jabra Talk 5 Kablosuz Kulaklık

Bluetooth bağlantı desteğine sahip olan Jabra Talk 5 kulaklık modeli, tek kulak için tasarlanmıştır. Özellikle ofis gibi kurumsal kullanımlara yönelik oldukça verimli ve yüksek performanslı bir kullanım dinamiği sağlıyor. Jabra Talk 5 kablosuz kulaklık modeli ile 11 saate varan kesintisiz kullanım imkanına sahip olunabiliyor. Pratik kullanılabilirliğe sahip olan Jabra Talk  kablosuz kulaklık modeli sadece 109 TL’ye satışa sunuluyor.

Trust Sıla Kablosuz Kulaklık

Kablosuz kulaklık modelleri arasında en popüler modellerden birisi olan fiyat-performans ürünü arayanlara çok uygun bir kulakiçi kablosuz kulaklık alternatifi oluşturuyor. Sadece 119 TL’ye satışa sunulan Trust Sıla kablosuz kulaklık modeli  6 saate varan kesintisiz yüksek performanslı kullanım garantisi sunuyor. Mikrofonlu olmasıyla müzik dinlemenin dışında anlık sesli görüşmeler veya oyunlar içinde rahatlıkla kullanım sunar.

Trust 21488 Fyber Kablosuz Kulaklık

Kablosuz kulaklık kullanmak isteyen ancak kulak içi yerine kafa üstü model tercih edenlerin satın alabileceği en uygun fiyatlı ve en yüksek kalitedeki ürün olarak karşımıza çıkıyor. Trust 21488 Fyber kablosuz kulaklık modeli rahat kullanım sağlayan ve uzun süreli kullanımlarda dahi kulakta acı veya baskı yaratmayan tasarımsal özellikleriyle dikkat çekiyor. 10 saat kesintisiz kullanımı yüksek performanslı olarak sağlayabilen kablosuz kulaklık modeli ortalama olarak 169 TL şeklindeki uygun bir fiyatlar satılıyor.

Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak! Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak!

Philips Taun102 Kablosuz Kulaklık

Ses teknolojisinde dünyanın lider markalarından birisi olan Philips tarafından geliştirilen Taun102 kablosuz kulaklık modeli 7 saat boyunca kesintisiz kablosuz müzik keyfi sunuyor. Düşük bataryada dahi en yüksek kalitede ses akışının gerçekleştirilmesini sağlıyor. Ürünün güncel satış fiyatı ise ortalama 199 TL seviyesindedir.