Mobil teknolojiler artık hayatın vazgeçilemeyen bir parçası haline geldi. Akıllı telefonlar, tabletler ve bilgisayarlar teknolojik açıdan geliştikçe teknolojik aksesuar ürünlerine olan talebi de artıyor. Bu kapsamda günümüzde oyun veya müzik tutkunları için pratik kullanabilirlik sağlayan kablosuz kulaklık teknolojisi dikkat çekiyor. Ancak Türkiye’deki elektronik ürünlerdeki yüksek vergilendirmeyle fahiş seviyede olan elektronik ürün fiyatları, erişimi zorlaştırıyor. Peki uygun fiyatlı kablosuz kulaklıklar neler?

TWS i18 Kablosuz Kulaklık

Kablosuz kulaklık denilince ilk akla gelen marka ve model tabii ki Apple’nin AirPods ürünü geliyor. Ancak çoğu Apple ürününde olduğu gibi kablosuz kulaklıklarda da yüksek fiyatlar dikkat çekiyor. Buna karşın TWS i18 kablosuz kulaklık modeli ise herkesin bütçesine uygun olarak Apple’nin AirPods kablosuz kulak içi kulaklık modelinin repkilası olan TWS i18 kablosuz kulaklık modeli bulunuyor.
Bu kablosuz kulaklık modeli Bluetooth 5.0 bağlantı desteği ve neredeyse kulak içi tasarımıyla dikkat çekiyor. Ayrıca TWS i18 kablosuz kulaklık modelinin Türkiye satış fiyatı 57.20 TL olarak açıklandı.

Xiaomi Haylou GT1 Kablosuz Kulaklık

Akıllı cep telefonu modelleriyle tüm dünyada popüler hale gelen Xioami aksesuarlarıyla da kaliteyi uygun fiyata alabilme imkanı sunuyor. Bu nedenle çok sık tercih edilen Xiaomi kablosuz kulaklık modelleri bulunuyor. Bunlardan birisi de Xiaomi Haylou GT 1 modelidir. 4 saate kadar kesintisiz kullanım imkanı sağlayan performansıyla hem oyun hem de müzik dinlemek için ideal bir seçenek sunuyor. Üstelik sadece ortalama 121 TL’den satışa sunuluyor.

QCY T3 TWS Kablosuz Kulaklık

Teknoloji pazarında Çin teknolojisinin öne geçmesinde önemli pay sahiplerinden birisi olan QCY tarafından geliştirilen kablosuz kulaklık modeli ortalama olarak 5 saat ile 6 saat aralığında bir kesintisiz kullanım performansı sağlıyor. Üstelik 10 metreye ulaşan çekim alanı performansıyla rahat bir kullanım sağlıyor. Cihazın 2022 yılındaki satış fiyatı ise 217 TL olarak açıklandı.

Xiaomi Redmi Airdots TWS Kablosuz Kulaklık

Xiaomi’nin uygun fiyatlı kablosuz kulaklık modelleri arasında yüksek performansıyla Xiaomi Redmi Airdots TWS kablosuz kulaklık modeli de yer alıyor. Uzun kesintisiz kullanım süreleri, hızlı şarj desteği ve kaliteli ses çıkış performansıyla dikkat çeken kablosuz kulaklık ortalama 125 TL fiyatla satışa sunuluyor.

Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız! Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız!