Kadının Eseri 11 Temmuz Pazar yeni bölüm konukları ünlü sunucu Öykü Serter ile cimnastik dünya şampiyonu Ayşe Begüm Onbaşı olacak.

 “KADININ ESERİ”NİN BU HAFTAKİ KONUKLARI ÖYKÜ SERTER VE AYŞE BEGÜM ONBAŞI!

Yapımını Provizyon Medya, sunuculuğunu ise Elçin Ateş Ersoy’un üstlendiği program “Kadının Eseri”, her pazar saat 11.15’te FOX izleyicisiyle buluşmaya devam ediyor.

Programın her bölümünde, hayatları boyunca karşılaştıkları zorlukları aşıp hayallerini gerçekleştiren farklı mesleklerdeki kadınların ilham veren hikayelerine odaklanılıyor. 

“İsterse yapar” diyerek kadına her daim cesaret vermeyi hedefleyen Kotex, programın sponsorluğunu üstleniyor ve güçlü kadın hikayeleriyle daha fazla kadına ilham olabilmeyi amaçlıyor.

Pastacıların Düellosu 16 Temmuz Cuma Yeni Bölümü Pastacıların Düellosu 16 Temmuz Cuma Yeni Bölümü

Ersoy’un farklı alanlarda başarı göstermiş kadın konuklarını ağırladığı ve yolculuklarını samimi bir atmosferde izleyicilere aktardığı programda, tanınmış konuklar da kişisel hikayelerini izleyicilerle paylaşıyorlar.

BU HAFTANIN KONUKLARI ÖYKÜ SERTER VE AYŞE BEGÜM ONBAŞI!

Ünlü sunucu Öykü Serter ile cimnastik dünya şampiyonu Ayşe Begüm Onbaşı programın yeni bölümünde hikayelerini aktaracaklar.

Hedeflerine ulaşmak için birçok zorluğa göğüs geren başarılı kadınların cesaret veren hikayelerinden oluşan “Kadının Eseri”, 11 Temmuz Pazar saat 11.15’te yeni bölümüyle FOX’ta.