Kadının Eseri 27 Haziran Pazar Yeni Bölüm Konukları başarılı sunucu ve spiker Özge Uzun ile Soma Kadın Kooperatifi Kurucu Başkanı Sinem Say olacak.

 “KADININ ESERİ”NİN BU HAFTAKİ KONUKLARI ÖZGE UZUN VE SİNEM SAY!

Yapımını Provizyon Medya, sunuculuğunu ise Elçin Ateş Ersoy’un üstlendiği program “Kadının Eseri”, her pazar saat 11.15’te FOX izleyicisiyle buluşmaya devam ediyor.

Programın her bölümünde, hayatları boyunca karşılaştıkları zorlukları aşıp hayallerini gerçekleştiren farklı mesleklerdeki kadınların ilham veren hikayelerine odaklanılıyor. 

Cam Tavanlar 6. bölümü merak edilen sahneler Cam Tavanlar 6. bölümü merak edilen sahneler

“İsterse yapar” diyerek kadına her daim cesaret vermeyi hedefleyen Kotex, programın sponsorluğunu üstleniyor ve güçlü kadın hikayeleriyle daha fazla kadına ilham olabilmeyi amaçlıyor.

Ersoy’un farklı alanlarda başarı göstermiş kadın konuklarını ağırladığı ve yolculuklarını samimi bir atmosferde izleyicilere aktardığı programda, tanınmış konuklar da kişisel hikayelerini izleyicilerle paylaşıyorlar.

BU HAFTANIN KONUKLARI ÖZGE UZUN VE SİNEM SAY!

Başarılı sunucu ve spiker Özge Uzun ile Soma Kadın Kooperatifi Kurucu Başkanı Sinem Say programın yeni bölümünde hikayelerini aktaracaklar.

Hedeflerine ulaşmak için birçok zorluğa göğüs geren başarılı kadınların cesaret veren hikayelerinden oluşan “Kadının Eseri”, 27 Haziran Pazar saat 11.15’te yeni bölümüyle FOX’ta.