Kadının Eseri 30 Mayıs Pazar konukları

Kadının Eseri 30 Mayıs Pazar konukları oyuncu Şevval Sam ve sosyal girişimci Ebru Baybara olacak.

Kültür Sanat 30.05.2021 - 01:08 30.05.2021 - 01:16

OX’UN YENİ PROGRAMI “KADININ ESERİ” BAŞLIYOR!

KOTEX SPONSORLUĞUNDA YAYINLANAN VE GÜÇLÜ KADIN HİKAYELERİNİ KONU ALAN YENİ PROGRAM “KADININ ESERİ” YAKINDA FOX EKRANLARINDA!

Yapımını Provizyon Medya, sunuculuğunu ise Elçin Ateş Ersoy’un üstlendiği yeni program “Kadının Eseri”, her pazar saat 11.15’te FOX izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor.

Programın her bölümünde, hayatları boyunca karşılaştıkları zorlukları aşıp hayallerini gerçekleştiren farklı mesleklerdeki kadınların ilham veren hikayelerine odaklanılacak. 

“İsterse yapar” diyerek kadına her daim cesaret vermeyi hedefleyen Kotex, programın sponsorluğunu üstleniyor ve güçlü kadın hikayeleriyle daha fazla kadına ilham olabilmeyi amaçlıyor.

Ersoy’un farklı alanlarda başarı göstermiş kadın konuklarını ağırlayacağı ve yolculuklarını samimi bir atmosferde izleyicilere aktaracağı programda, tanınmış konuklar da kişisel hikayelerini izleyicilerle paylaşacaklar.

İLK PROGRAM KONUKLARI ŞEVVAL SAM VE EBRU BAYBARA!

FOX’un sevilen dizisi Yasak Elma’nın başrol oyuncularından Şevval Sam ve sosyal girişimci Ebru Baybara programın ilk bölümünde hikayelerini aktaracaklar.

Hedeflerine ulaşmak için birçok zorluğa göğüs geren başarılı kadınların cesaret veren hikayelerinden oluşan “Kadının Eseri”, 30 Mayıs Pazar itibarıyla her pazar saat 11.15’te FOX’ta.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@