Kadının Eseri 6 Haziran Pazar konukları Çağla Şıkel ve Burcu Erenkul olacak.

Şahsiyet 4. bölümünde neler yaşandı ve oyuncu kadrosu Şahsiyet 4. bölümünde neler yaşandı ve oyuncu kadrosu

 “KADININ ESERİ”NİN BU HAFTAKİ KONUKLARI ÇAĞLA ŞIKEL VE BURCU ERENKUL!

Yapımını Provizyon Medya, sunuculuğunu ise Elçin Ateş Ersoy’un üstlendiği yeni program “Kadının Eseri”, her pazar saat 11.15’te FOX izleyicisiyle buluşmaya devam ediyor.

Programın her bölümünde, hayatları boyunca karşılaştıkları zorlukları aşıp hayallerini gerçekleştiren farklı mesleklerdeki kadınların ilham veren hikayelerine odaklanılıyor. 

“İsterse yapar” diyerek kadına her daim cesaret vermeyi hedefleyen Kotex, programın sponsorluğunu üstleniyor ve güçlü kadın hikayeleriyle daha fazla kadına ilham olabilmeyi amaçlıyor.

Ersoy’un farklı alanlarda başarı göstermiş kadın konuklarını ağırladığı ve yolculuklarını samimi bir atmosferde izleyicilere aktardığı programda, tanınmış konuklar da kişisel hikayelerini izleyicilerle paylaşıyorlar.

BU HAFTANIN KONUKLARI ÇAĞLA ŞIKEL VE BURCU ERENKUL!

FOX’un beğeniyle takip edilen sabah programı “Çağla ile Yeni Bir Gün”ün başarılı sunucusu Çağla Şıkel ve Türkiye Kadın Ralli Şampiyonu Burcu Erenkul programın yeni bölümünde hikayelerini aktaracaklar.

Hedeflerine ulaşmak için birçok zorluğa göğüs geren başarılı kadınların cesaret veren hikayelerinden oluşan “Kadının Eseri”, 6 Haziran Pazar saat 11.15’te yeni bölümüyle FOX’ta.