Neslihan Atagül'den yeni çıkış! Kadir Doğulu ve Serra Arıtürk arasında yasak aşk olduğu iddiasından sonra çiftimize neler oluyor?

Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül ikilisinin arasındaki sular durulmuyor! Son olarak Serra Arıtürk ve Kadir Doğulu arasında ortaya atılan "yasak aşk" iddialarının ardından, bugün de Neslihan Atagül'e Twitter'dan evlilik teklifi geldi. Çiftimize nazar mı değdi? Neler oluyor?

neslihan.jpg

Birbirlerine çok aşık çok çok aşık olan çiftimiz arasında çıkan iddialar magazin gündemini meşgul etmeye devam ediyor. Son olarak Kadir Doğulu'nun Aşkın Tarifi dizisindeki rol arkadaşı Serra Arıtürk'le bakışları sosyal medyayı sallamıştı. Hatta bu bakışlardan sonra, ortaya atılan iddiaya göre; Neslihan Atagül, Serra Arıtürk ve Kadir Doğulu'nun yakınlığından rahatsız olmuş ve eşinden dizinden ayrılmasını istemiş!

0x0-kadir-dogulu-ile-serra-ariturkun-yakinligi-neslihan-atagulu-rahatsiz-etti-iddiasi-kadir-dogulu-askin-tarifinden-ayriliyor-mu-1627300660179.jpg

4 Özel Banka Birlik Oldu Koşulsuz Şartsız Başvuran Tüm Vatandaşlara 180.000 TL Ödenmeye Başlandı! 4 Özel Banka Birlik Oldu Koşulsuz Şartsız Başvuran Tüm Vatandaşlara 180.000 TL Ödenmeye Başlandı!

Yasak Aşk İddiası!

Bu iddianın ortaya atılmasının ardından gözler Neslihan Atagül'e çevrildi. Bu konu hakkında hiçbir yorum yapmayan güzel oyuncu, cevabını eşi Kadir Doğulu'nun dizisinin yeni bölüm fragmanını Instagram hesabında paylaşarak verdi. Böyle bir durumun olmadığını ve her daim eşinin destekçisi olduğunu belli etmek isteyen Neslihan Atagül bugün Twitter'dane evlilik teklifi aldı.

serra-ariturk-kadir-dogulu.png

Çiftimize neler oluyor bilemiyoruz fakat ikili arasında yaşanan detaylar birçok sosyal medya kullanıcısının kafasını karıştırmaya devam ediyor. Sık sık birbirlerine çok aşık olduklarının mesajını vermekten geri durmayan Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu, en son verdiği röportajda yeniden eşine ne kadar çok aşık olduğunu söylemişti.

kadir-dogulu-neslihan-atagul.png

Evlilik Teklifi Ortalığı Karıştırdı!

Neslihan Atagül ise, Kadir Doğulu ise "kahramanım" temalı bir video çekerek; eşini çok sevdiğini dile getirmişti. Evliliklerinin ilk yıllarında sorun yaşayan çiftimiz aralarında sorunları çözmüş olsa da; ikili arasınd açıkan dedikoduların ardı arkası kesilmiyor. Kadir Doğulu ve Serra Arıtürk arasında çıkan yasak aşk iddialarının ardından, Neslihan Atagül bugün Twitter'dan evlilik teklifi aldı!

neslihanatagul.png

Bakalım çiftimizden daha neler göreceğiz? Merakla bekliyoruz!