Son günlerde yaptığı photoshoplarla gündeme gelen Seda Sayan bu küçük oyununu sazan avı olarak adlandırdı. Kadırgalı yeniden sosyal medyada ava çıktı!

Yeni sezonda Star Tv ekranlarında izleyiciyle buluşmaya hazırlanan Seda Sayan, bu yolda çok savaş verdi. Kariyeri uğruna Demet Akalın ile kanlı bıçaklı olmayı bile göze aldı. Ancak sonunda istediğini elde etti, Sabahların Sultanı yeni sezon için anlaşmayı imzaladı.

Demet Akalın ile Kavgası Uzun Süre Yankılandı

seda sayan demet akalın

Demet ve Alişan ile Sabah Sabah'ın final kararı almasının ardından kanal yeni sezon için Seda Sayan'a teklif götürdü. Teklifi kabul eden Seda Sayan bu haberi Demet Akalın'a verince ise yer yerinden oynadı. Mesajı final günü vedalaşırken alan Demet Akalın bir saniye bile düşünmeden Seda Sayan'ı sosyal medya hesabından sildi ve engelledi.

Tohma'dan Sevgilisi Seren Serengil'i Kızdıranlara Göz Dağı: Kızdırmayın Aşkımı! Tohma'dan Sevgilisi Seren Serengil'i Kızdıranlara Göz Dağı: Kızdırmayın Aşkımı!

seda sayan demet akalın-1

Bunun üzerine Seda Sayan bir video paylaşarak kimsenin ekmeğiyle oynamadığını, kanal ile sözleşmeleri bittiği için kendisine teklif gittiğini söyledi. Ancak bu da Demet Akalın'ı yatıştırmadı. Ünlü popçu da sosyal medya hesabında bir paylaşım yaparak Seda Sayan'a verdi veriştirdi. Yeni sezonda Star Tv'de olmasına değil, bu haberi finalde vedalaşırken vermesine bozulduğunu söyleyen Demet Akalın, "Beni bir daha seninle yanak yanağa göremezler" diyerek Seda ablasına resti çekti.

Kavga Bitti Photoshoplar Geldi

seda sayan

Bu olaydan sonra ise Seda Sayan, estetikleri ve photoshopları ile konuşulmaya başladı. Özellikle de photoshoplar sosyal medyada bir hayli yankı uyandırdı. Etilerde magazin kameralarına takılan Seda Sayan, bu olayı "O fotoğraflarla eğlenmek için oynuyorum fakat bazı sazanlar atlıyor" şeklinde değerlendirdi.

Seda Sayan Yeniden Sazan Avına Çıktı!

seda sayan yeni profil fotoğrafı

Seda Sayan -namı diğer Kadırgalı- bugün yeniden sazan avına çıktı. Sosyal medya hesabına yüklediği yeni profil fotoğrafı adeta yürek hoplattı. Yine bir  miktar oynadığı bu fotoğraf, takipçilerine onun sazanları nasıl avladığını hatırlattı. Bakalım kadırgalı'nın oltasına bu sefer kimler takılacak?