Sunuculuğunu Beyza Şekerci’nin, prodüksiyonunu ise FOX İç Yapımlar’ın deneyimli ekibinin üstlendiği “Kamera Arkası”, her hafta sinema ve televizyon dünyasındaki gelişmeleri gündeme getirmeye devam ediyor.

“Kamera Arkası”nda bu hafta, heyecanla takip edilen “Mucize Doktor”un setinden çok özel görüntüler yer alacak. Bunun yanında, dizinin sevilen oyuncuları Murat Aygen, Hayal Köseoğlu ve Hazal Türesan ile gerçekleştirilen röportajlar da renkli anlara sahne olacak.

Ayrıca, programın “Yakından Tanıyalım” bölümünün bu haftaki yıldızı, “Son Yaz”da Metin karakterine hayat veren sevilen oyuncu Sinan Tuzcu olacak. Başarılı oyuncu, oyunculuk ve özel dünyası hakkında verdiği samimi röportajı ve hiç bilinmeyen yönleriyle izleyicilerin karşısına çıkacak.

Şahsiyet 4. bölümünde neler yaşandı ve oyuncu kadrosu Şahsiyet 4. bölümünde neler yaşandı ve oyuncu kadrosu

Son olarak izleyiciler, “Kefaret” dizisinin sevilen oyuncularından Özge Özacar’ın sinema dünyasındaki favorilerini yakından tanıma şansı elde edecekler.

Bunların yanı sıra, sinema dünyasından en yeni projeler, en son haberler ve çok daha fazlası bu Cumartesi saat 12.15’te FOX’un “Kamera Arkası” programında!