Kanal D'nin sevilen dizilerinden olan Yargı dizisi, her hafta izleyicileri heyecanla ekran başına toplamayı başarıyor. Başrollerinde Pınar Deniz ve Burak Urgancıoğlu'nun oynadığı, senaristliğini ise Sema Ergenekon'un yaptığı dizide her hafta yaşanan olaylar dizi takipçileri tarafından merakla takip ediliyor. Çözülemeyen bazı davalarla kurulu polisiye bir dizi olan Yargı, yayın hayatına başladığı ilk günden beri güzel izlenme rakamlarına sahip bir dizi. Son olarak dün ekrana gelen dizinin son bölümünde ise hem senaryo hem de oyuncular tüm izleyenleri adeta ekrana kilitlemeyi başardı. 6 Kasım'da yayınlanan son bölümünde geçen 10 Kasım sahnesi ile Yargı bir kez daha yıldızları topladı. İşte o sahneye ilişkin detaylar ve bazı yorumlar!

Geceye Damgasını Vurdu

Pazar akşamlarının vazgeçilmez dizilerinden birisi olan ve Kanal D ekranlarından izleyicileri ile buluşan Yargı dizisi, dün akşam yine tüm beğenileri toplamayı başardı. Başrollerinde Pınar Deniz ve Burak Urgancıoğlu'nun oynadığı ve senaristliğini ise Sema Ergenekon'un yaptığı dizide dün 10 Kasım'la ilgili bir sahne tüm izleyenlerin tüylerini diken diken etti. Bilindiği gibi bundan birkaç gün sonra 10 Kasın Perşembe günü Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün ölümünün 84. yıldönümünü anacağız. Bu önemli günü es geçmeyen senarist Sema Ergenekon, Yargı dizisinin son bölümünde oyuncular eşliğinde atayı günler öncesinde andı. Ekran başında diziyi izleyen herkesin tüylerini diken diken eden sahne adeta geceye damgasını vurdu. Tam 1 dakika boyunca saygı duruşunda duran Yargı oyuncuları, izleyicileri hem gururlandırdı hem de duygulandırdı.

Ünlü Sunucu Kadir Ezildi Kalp Krizi Sonucu Vefat Eden Anneannesi İçin Yaptığı Paylaşımla Sevenlerini Üzdü! Ünlü Sunucu Kadir Ezildi Kalp Krizi Sonucu Vefat Eden Anneannesi İçin Yaptığı Paylaşımla Sevenlerini Üzdü!

İzleyicilerden Anında Refleks

Yargı dizisini her hafta merakla bekleyen ve her bölümünü ilgiyle izleyen Yargı izleyicileri ise izlemiş oldukları bu sahne karşısında oldukça duygulandılar. Duygularını gizlemeyen takipçiler dakikalar içerisinde sosyal medyadan bu sahneye dair yorumlarda bulunmayı ihmal etmediler. İzleyicilerden birisi "Biz bu diziye bir günde aşık olmadık. O nasıl bir sahne geçişiydi tüylerimiz diken diken oldu. Gurur duyuyorum sizinle Yargı ekibi" derken bir başka takipçi ise, "Yas günümüze 4 gün kalmışken yapılan bu siren sesi, bu saygı duruşu ve Atamız... Harika bir detaysın Yargı" şeklinde bir yorum paylaştı.