O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli

Kış aylarında doğalgaz tüketimi arttığından, doğalgaz faturaları bu dönemde çok yüksek geliyor. Yeni doğalgaz zammı ile birlikte vatandaşın doğalgaz faturalarında ciddi bir artış yaşandı. Doğalgaz fatura ödemelerinizde 3 taksit fırsatından yararlanarak, daha uygun koşullarda ödeme sağlamak için bankaların kampanyalarından yararlanabilirsiniz. İstanbullular İGDAŞ faturalarını ücretsiz şekilde 3 aya kadar taksitlendirebilme şansını yakalıyor.

TEB İGDAŞ Faturalarında 3 Taksit Fırsatı

Türkiye Ekonomi Bankası(TEB) tarafından düzenlenen yeni kampanya kapsamında İstanbul’daki TEB müşterileri İGDAŞ faturalarını ücretsiz bir şekilde 3 taksite böldürebiliyor. TEB ile İGDAŞ arasında imzalanan protokol kapsamında belirtilen tarihler arasındaki İGDAŞ doğalgaz faturalarının ödemelerini 3’e böldürebilmek mümkün oluyor.

TEB’in İGDAŞ faturalarında 3 taksit kampanyasından yararlanabilmek için TEB Bonus kredi kartı müşterisi olmanız gerekmektedir. Çünkü kampanya kapsamında İGDAŞ fatura ödemelerinizi ücretsiz şekilde 3 taksite böldürebilmeniz için ödemelerinizi TEB Bonus kredi kartınız ile yapmanız gerekmektedir.

İGDAŞ fatura ödemelerinizi TEB Bonus kredi kartınız ile İGDAŞ veznelerinden veya İGDAŞ e-şube kanalından yapmanız gerekmektedir. Bu koşula uygun olarak yapacağınız İGDAŞ fatura ödemelerinizi ücretsiz olarak tam 3 taksite böldürebilirsiniz.

İGDAŞ TEB Bonus Kart 3 Taksit Kampanya Koşulları

İGDAŞ fatura ödemelerini ücretsiz olarak 3 taksite bölen TEB İGDAŞ kampanyasından faydalanabilmek için ödeme yapmadan önce kampanyaya katılım sağlamanız gerekmektedir. Kampanyaya katılmadan yapacağınız fatura ödemeleriniz kampanya kapsamı dışında kalacak ve taksitlendirme uygulanamayacaktır. TEB İGDAŞ 3 taksit kampanyasına katılmak için “GAZ” yazıp, “4616” numarasına SMS göndermelisiniz. Ayrıca kampanyaya katılmak için “CEPTETEB Mobil” uygulaması üzerinde yer alan “Kampanyalar” kısmındaki İGDAŞ kampanyasına “Hemen Katıl” seçeneğini tıklamalısınız. Böylelikle kampanya katılımınız sağlanır.

TEB İGDAŞ 3 taksit kampanyası 01.10.2021 ile 31.05.2022 tarihleri arasında geçerlidir. Bu tarih aralığında kesinleşmiş İGDAŞ faturalarınız için kampanya katılarak yapacağınız tüm ödemeleriniz için ücretsiz 3 taksit fırsatından yararlanabilirsiniz. Taksitlendirme işlemleri fatura ödemenizi tamamladığınız günün ertesi gününde gerçekleştirilir. Kampanyadan ayrılmak ve İGDAŞ fatura ödeme taksitlendirmesi iptali istiyorsanız da kampanyadan hemen çıkabilirsiniz. Kampanyadan ayrılmak için “GAZIPTAL” yazıp “4616” numarasına SMS göndermeniz yeterlidir. Bu şekilde anında kampanyadan çıkabilirsiniz.