Ünlü şarkıcı Alişan, 1990'lı yıllarda öyle bir çıkış yaptı ki, albümleri en çok satan ve adını herkesin bildiği ender isimlerden birine dönüştü. O günlerden beri de pek bir şey değişmedi! Müzisyen kimliği biraz daha geri plana düşse de başarıyla altından kalktığı oyunculuk ve sunuculuk onu neredeyse her evde izlenen biri yapmaya devam etti. Ama kariyerindeki olağanüstü başarı ve istikrara rağmen özel hayatındaki sorunlar yakasını bırakmadı. İroniye bakın ki, hayatının en başarısız işinde ömür boyu sürecek gibi görünen büyük aşkıyla karşılaştı!

Kısa Sürede Bir Aile Oldular

Buse Varol Alişan

2017 yılında "Dostlar Mahallesi" dizisinin setinde tanışan Alişan ve Buse Varol, kısa süre içinde evlenmeye karar verdi. Kalabalık bir aile isteyen çift ilk çocukları Burak'tan hemen sonra kızları Eliz'e kavuştu. Birbirlerine olan aşkları ve sıcak aile hayatları sayesinde de sosyal medyanın en popüler aileleri arasına girdiler. Kış aylarının yorgunluğunu bir tatille attıktan sonra aile hayatlarını bir YouTube kanalında paylaşmaya da karar vermişlerdi. Ama Covid-19 bu mutlu aileyi de vurdu.

Sahnede Ağladı

Alişan Selçuk Tektaş-1

Geçtiğimiz Yıl Bugün Kardeşi Selçuk Tektaş'ı Kaybeden Alişan'ın Instagram Paylaşımı Yürekleri Yaktı: "Bir Daha..." Geçtiğimiz Yıl Bugün Kardeşi Selçuk Tektaş'ı Kaybeden Alişan'ın Instagram Paylaşımı Yürekleri Yaktı: "Bir Daha..."

Alişan ve kardeşi Selçuk Tektaş da yaz başında Covid-19'a yakalandı. Alişan çabucak ayağa kalksa da Selçuk Tektaş kardeşi kadar şanslı değildi. Günlerce yoğun bakımda kalan Selçuk Tektaş, birkaç hafta önce hayata gözlerini yumdu. Tektaş ailesini de bir an olsun eksilmeyen bir yas sardı. Ama hayat devam ediyor! Konsere çıkmak zorunda kalan Alişan, son konserinde "Kardeşim olmadan ilk kez Kıbrıs'a geliyorum" diyerek gözyaşlarına boğuldu. İşin de oyalayamadığı Tektaş ailesini yavaş yavaş iyileştiren ise çocuklar olacak gibi görünüyor!

İlk Adımlar

Selçuk Tektaş'ın iki çocuğunu kendi evlatları gibi benimseyen Alişan ve Buse Varol, tüm vakitlerini o dört çocuk için ayırıyor. Bunca üzüntünün arasında onları mutlu eden de yine çocuklar oluyor! Ailenin en küçüğü Eliz'in ilk adımlarını atması bütün aileyi sevince boğdu. Umarız, Tektaş ailesinden böyle sevindiren paylaşımlar görmeye devam ederiz.