Tektaş ailesi ne yazık ki zor günler geçirdi. Art arda kayıplarla sarsılan Alişan, bir yandan kendi acısıyla başetmeye çalışırken, diğer yandan ailesine destek olabilmek için elinden geleni yaptı. Kardeşini kaybettikten sonra, Selçuk Tektaş'ın eşi ve çocuklarına kol kanat gereceğine söz veren Alişan'ın sorumlulukları daha da arttı. Ünlü şarkıcı şimdi sorumlulukları üstlenmek için yeniden ayağa kalktı.

Mutluluklarına Gölge Düştü

alişan selçuk tektaş 3

Demet Akalın'dan Sert Hamle: Rakipleri Sahne Kıyafetlerinde Cesur Seçimler Yaparken Demo Eşofmanı Çekti! Demet Akalın'dan Sert Hamle: Rakipleri Sahne Kıyafetlerinde Cesur Seçimler Yaparken Demo Eşofmanı Çekti!

Tektaş ailesi, sosyal medya paylaşımlarıyla adeta kalplerimizi ısıtıyordu. Doğum günleri, evlilik yıldönümleri ve diğer özel günleri asla unutmayan aile, birbirlerine tatlı jestler yapıyor, sosyal medya hesaplarından sevgi dolu sözcüklerle özel günlerini kutluyorlardı.

alişan selçuk tektaş 2

Ancak Tektaş ailesinin mutluluğu covid 19 ile gölgelendi. Alişan ve kardeşi Selçuk Tektaş'ın testleri pozitif çıkınca olanlar oldu. Alişan hastalığı hafif belirtilerle atlatırken, kardeşi Selçuk Tektaş ne yazık ki yoğun bakıma alındı. Uzun bir savaş veren Selçuk Tektaş'ın bir süre sonra durumu ağırlaştı ve entübe edildi.

Selçuk Tektaş Hayata Veda Etti

selçuk tektaş ve alişan,

Bu haberle perişan olan aile, biricik Selçuk'larından desteği hiç esirgemedi. Hastanenin önünde nöbet tutmanın yanı sıra, durmadan dua etti ve herkesten dua istedi. Hatta Selçuk Tektaş'ın 'yengoşum' dediği Buse Varol, bir çare bulabilmek umuduyla türbelere bile gitti. Ancak ne yazık ki bu çabalar fayda etmedi. Daha fazla direnemeyen Selçuk Tektaş, Kurban Bayramı'nın 1. gününde hayata veda etti.

Kayıplar Art Arda Geldi

alişan ağlıyor

Bu acıyla sarsılan aile, özellikle de Selçuk Tektaş'ın kızları ve eşi için ayakta durmaya gayret etti. Ancak acılar Tektaş ailesinin peşini bırakmadı. Henüz Selçuk Tektaş'ın acısı tazeyken, Alişan'ın kuzeni Ozan Ebcin de banyoda ayağının kayması sonucu düşüp başına darbe alarak hayatını kaybetti.

Alişan Ailesi İçin Ayağa Kalktı

alişan

Üst üste kayıplarla sarsılan aile, bu durumla çok zor başetti. Ancak hayat devam ettikçe pes edemezlerdi, etmediler de! Kardeşinin ardından, eşine ve çocuklarına kol kanat gereceğine söz veren Alişan, ailesine sahip çıkmak için ayağa kaltı ve hayata dönme kararı aldı. Acısını kalbine gömen ünlü şarkıcı, konserlere başlamak için ilk adımı attı.

Screenshot 2021-08-09 at 13-20-33 Hikayeler • Instagram

Ailenin gözbebeği Alişan sahnelere geri döneceği haberini verdi. 2.sayfaofficial'ın sosyal medya hesabında paylaştığına göre ünlü şarkıcının ilk konseri 14 Ağustos tarihinde Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde gerçekleşecek.