Aile içinde çıkan kavga cinayet ile sonuçlandı. Kardeşlerden biri cezaevine diğeri ise mezara gitti!

Geçtiğimiz saatlerde yaşanan bir cinayet, tüm Türkiye'yi şoke etti. İki kardeş arasında çıkan sözlü tartışma ilerleyen dakikalarda yerini şiddete bıraktı ve sonrasında kardeşlerden biri, diğerini kendi silahı ile vurarak öldürdü. Aile içerisinde yaşanan bu dehşet verici olayda kardeşlerden birisi tutuklanırken, diğeri de toprağa verildi. Bu kardeş cinayetinin ayrıntılarını öğrenmek için okumaya devam edin!

Olay Gece Saatlerinde Yaşandı!

2-2

Olay, geçtiğimiz saatlerde gece vakti sokak ortasında yaşandı. Kocaeli'nin İzmit ilçesinin Hasan Tahsin Caddesi üzerinde, gece saat 2.00 gibi birbiriyle nedeni henüz bilinmeyen bir konudan dolayı tartışmaya giren iki kardeş, ilerleyen dakikalarda tartışmanın kızışmaya başlamasıyla birbirlerine şiddet uygulamaya başladı. Şiddetin ardından konuya silahlar da dahil oldu ve kardeşlerden birisi diğerine ateş ederek, ölümüne sebep oldu. Yaşanan olayda kardeşlerden küçük olan Güven Kayacan'ın (37), abisi Gökhan Kayacan'ı (47) kendi silahı ile vurarak öldürdü. 

Özellikle Çocuklarınız Bu Pastaya Bayılacak! Karpuz Görüntüsünde Bol Çilekli Pasta Yapıyoruz... Özellikle Çocuklarınız Bu Pastaya Bayılacak! Karpuz Görüntüsünde Bol Çilekli Pasta Yapıyoruz...

Silahlı saldırının ardından ağır bir şekilde yaralanan Gökhan Kayacan, hayat mücadelesini kaybetti ve vurulduktan kısa bir süre sonra hayatını kaybederek aile yakınlarını yasa boğdu. Gökhan Kayacan olay yerinde hayatını kaybederken, yapılan ihbarlar sonucu suç mahaline gelen polis ekipleri Güven Kayacan'ı işlediği cinayetten kısa bir süre sonra yakalamayı başararak gözaltına aldı.

Kavganın Nedeni Ortaklık mı?

1-2

Cinayetin ardından polis ekiplerinin yaptığı araştırmada ortaya çıkan bir detay dikkatleri çekti. Güven Kayacan ve Gükhan Kayacan'ın ortak olarak bir işte çalıştıklarının tespit edildiği araştırmada kardeşlerden birinin tam 10 gün önce bu ortaklığı bozduğu ve işten ayrıldığı ortaya çıktı. Kardeşler arası cinayete neden olan bu kavgada, cinayet sebebi tam olarak bilinemese de kavganın nedeninin bu iş ortaklığının bozulması olabileceği düşünülüyor. Güven Kayacan'ın işlediği cinayete dair sorgulama hala sürüyor.