Ünlü şarkıcı Alişan ve eşi Buse Varol, son dönemin en gözde çiftleri arasında yer alıyordu. Yıllarca aşk hayatında yaşadığı talihsizliklerle izlediğimiz Alişan'ı "müzmin bekar" olmaktan çıkarıp "aile babası" yapan bu aşk, herkese nasip olmayacak cinstendi. Kocaman bir aile kurmak isteyen Alişan ve Buse Varol, ilk çocukları Burak'tan kısa süre sonra da kızları Eliz'e kavuştu. Sıcacık aile hayatları, yeğenleri, kardeşleri derken ünlüler camiasında uzun süredir görmediğimiz bir aile ortamı ve samimiyeti görmeye başladık. 

Günlerce Beklediler

Alişan Selçuk Tektaş-1

Zaten Alişan ve Buse Varol da sosyal medyadaki popülerliklerini avantaja çevirmek istiyordu. Aile hayatlarının detaylarını bir YouTube kanalında yayınlama kararı aldılar. Ama önce cümbür cemaat tatile çıkarak ayların yorgunluğunu atmak istediler. Ne yazık ki, tatil dönüşü bu mutlu aileden ilk kez kötü bir haber aldık. Alişan ve kardeşi Selçuk Tektaş Covid-19'a yakalandı! Alişan kısa süre içinde hastalığı atlatsa da Selçuk Tektaş günlerce yoğun bakımda kaldı. Bütün umutlara ve çabalara rağmen kurtarılamayan Selçuk Tektaş'ın kaybı herkesi yasa boğdu.

Hayata Dönüyorlar

Alişan Buse Varol-1

Bunu Kimse Bilmiyordu! Demet Akalın'dan Bomba Estetik İtirafı: "Yıllara Meydan Okumak İçin..." Bunu Kimse Bilmiyordu! Demet Akalın'dan Bomba Estetik İtirafı: "Yıllara Meydan Okumak İçin..."

Haftalardır kendine gelmekte zorlanan Alişan ve Buse Varol, çocukları ve işleri sayesinde biraz nefes almaya başladı. Selçuk Tektaş'ın çocuklarını da kendi evlatları bilen çift, onlarla vakit geçirerek hayata döndü. Son dönemde yaşadıkları en mutlu olay da ailenin en küçüğü Eliz'in ilk adımlarıydı! Annesinin yardımıyla ayakta durmaya başlayan Eliz'in attığı minik adımlar görenlerin kalbini ısıttı. Hal böyle olunca, Buse Varol da kızını daha sık paylaşmaya başladı.

"Bu ayaklar ne Eliz?" notuyla kızının tatlılığını paylaşan Buse Varol, zor günleri nasıl atlattıklarının ipuçlarını da vermiş oldu. Dünyalar tatlısı Eliz'in son halleri sosyal medyada da büyük yankı uyandırdı. Umarız, böyle mutlu paylaşımları daha sık görmeye başlarız!