Şoke Olacaksınız! Müge Anlı Kendisiyle Fotoğraf Çektirmek İsteyenlere İzin Vermiyor, Ekibine Şop Yaptırıyormuş Şoke Olacaksınız! Müge Anlı Kendisiyle Fotoğraf Çektirmek İsteyenlere İzin Vermiyor, Ekibine Şop Yaptırıyormuş

Geçtiğimiz sezon ekranı kasıp kavuran Dr. Gülseren Budayıcıoğlu uyarlamaları hepimizi psikolojik hastalıklara doyurdu. "Masumlar Apartmanı", "Kırmızı Oda", "Doğduğun Ev Kaderindir" ve "Camdaki Kız" o kadar çok izlendi ki, hem yeni diziler uzun ömürlü olamadı hem de çoğu eski dizinin ipi çekildi! Bu duruma direnen yeni diziler de vardı. ATV'de yayınlanan "Kardeşlerim" hem konusuyla hem de oyuncu kadrosuyla adından her yerde söz ettirmeyi başardı.

Fenomen Oldu

Kardeşlerim

Aslında, "Kardeşlerim" klişe ötesi bir senaryoya sahipti ve dizide çok ilgi çekecek bir star da yoktu. Hatta o zamana kadar pek başrolde görmediğimiz ya da ekrandan uzun süre uzak kalmış isimler ve yeni yüzler vardı. Ama başarı da buradan geldi! Starlığa oynamadan işinin hakkını veren oyuncular ve her biri kendi hayran kitlesini yaratan yeni yüzler diziyi zirveye taşıdı. Zaten sektörün ustalarının da dediği gibi bir işin kalitesi ve kalıcılığı da kimleri hayatımıza kattığıyla ilgili! 

İlk Video Geldi

Kardeşlerim-1

Kimsesiz kalan Kadir, Ömer, Asiye ve Emel kardeşlerin öyküsünü anlatan dizi bir kolejde geçiyor. Yaşananlara sebep olan Akif Atakul'un koleji bu kardeşlere açmasıyla sınıf farklılıkları ve çok çeşitli çatışmaların olduğu bir öyküyü izlemeye başlıyoruz. Böylesine zengin bir senaryo ve pek çok genç oyuncunun rol aldığı "Kardeşlerim", geleceğin yıldızlarının da ilk adımı oluyor! 

Dizinin en sevilen isimleri ve sosyal medyada "AsDor" olarak bilinen Onur Seyit Yaran ve Su Burcu Yazgı Coşkun, yeni sezon çekimlerinden ilk set videosunu paylaştı. "#DorukAtakulOnline" "#HemDeSürprizliOnline" diyerek çekimlerin başladığını duyuran genç oyuncu, hayranlarını coşturdu. Sosyal medyadaki hayranlarının yazdıklarına bakarsak "Kardeşlerim" yeni sezonda da rekorlar kıracak gibi görünüyor. Rakipleri "Kardeşlerim"in hem rating listelerinde hem de sosyal medyada başarılarını görmeye şimdiden hazırlansa iyi olur!