Artık Vize Almak Daha mı Kolay Olacak? Schengen'de Yeni Dönem: Dijitalleşme Teklifi Kabul Edildi! Artık Vize Almak Daha mı Kolay Olacak? Schengen'de Yeni Dönem: Dijitalleşme Teklifi Kabul Edildi!

TV 8'de yayınlanan gündüz kuşağı programlarından 2. Sayfa, her programda gerek sunucularıyla gerekse katılan ünlü isimlerle izleyicilerin merakla takip ettiği programlar arasında. Son olarak programa katılan ve Hadise ile ilgili herkesi şok eden açıklamalarda bulunan Yeliz Yeşilmen programa ve sosyal medya gündemine damgasını vurdu. Ünlü şarkıcı, eski model ve sunucu Yeliz Yeşilmen, yapmış olduğu açıklamalarla sosyal medyayı adeta ikiye böldü. Yaptığı açıklamalarla sık sık gündeme gelen Yeşilmen, geçtiğimiz haftalarda da sahne performansı ile ortalığı karıştırmış ve çok konuşulmuştu. İşte Yeşilmen'in Hadise için söyledikleri ve detaylar!

Yeliz Yeşilmen Yine Gündemde

Gerek yaptığı açıklamalarla gerekse de sahne performansları ile sık sık gündeme gelen isimlerden birisi olan ünlü şarkıcı Yeliz Yeşilmen, son olarak da Hadise için söylemiş olduğu sözlerle gündeme geldi. Sosyal medyada bir anda çok konuşulan ve gündeme gelen Yeliz Yeşilmen, TV 8'de yayınlanan 2. Sayfa programına konuk olarak Hadise hakkında büyük ithamlarda bulundu. 2. Sayfa programına konuk olarak katılan Yeliz Yeşilmen, Hadise'nin performansı hakkında konuştu. Yeliz Yeşilmen Hadise hakkında, '' Hadise şarkının yarısını okuyamıyor, nefes nefese kalıyor. Kendi tınısıyla aynı vokali var, DJ var, albümde çalıyor, seni de koyalım sen de okursun'' şeklinde konuştu. Yeşilmen'in yapmış olduğu açıklamalar karşısında ise Hadise herhangi bir açıklamada bulunmadı.

Bunu Hep Yapıyor!

Sansasyonel açıklamaları ile her zaman gündemde olan ünlü şarkıcı Yeliz Yeşilmen daha öncesinde de çok konuşulan açıklamalarda bulunmuştu. Türkiye'de 5 tane güçlü ses var. Diğerleri faso fiso şeklinde konuşan şarkıcı Yeşilmen, ''Sinan Akçıl, Hadise, Hülya Avşar, Deha, Gülben Ergen... Bunlardan hangisi özel ses, beni de o ayarda görün.'' dedi. Ünlü şarkıcı ve eski model Yeliz Yeşilmen, geçtiğimiz hafta da sahne performansı ile oldukça çok konuşulmuştu. Sahne performansıyla eleştirilen ve çok konuşulan bir isim olan Yeliz Yeşilmen, özel hayatı ile de çok konuşulan bir isim. 2010 yılında Ali Uğur Akbaş ile evlenen ünlü model, geçtiğimiz senelerde olaylı bir şekilde boşanmış ve boşanması ile de bir süre gündemin konuşulan ismi olmuştu. Son olarak Hadise ile ilgili yaptığı yorumdan sonra ise Hadise herhangi bir yorum yapmadı.