Kuveyt Türk'ün bu fırsatından yararlanmayan kalmasın. Hemen şimdi altınınızı alın!

Kuveyt Türk, ülkemizde en çok tercih edilen bankalardan birisi. Vatandaşların halinden anlayan ve onların rahatını düşünerek yeni fırsatlar yaratan Kuveyt Türk, bu zamana kadar müşterilerine sayısız kampanyalar sunmuş bir banka. Verdiği krediler ile vatandaşları ev ve araba sahibi yapan Kuveyt Türk, şimdi de sunduğu altın fırsatı ile müşterilerine altın dağıtıyor. Eğer siz de Kuveyt Türk'ün sunduğu bu büyük fırsattan yararlanmak ve altınınızı almak isterseniz yapmanız gereken şey oldukça basit. İşte detaylar!

Kuveyt Türk'ün Bu Kampanyasından Yararlanmayan Kalmasın!

kuveyt türk

Günümüzde artık neredeyse herkes nakit harcamalarını durdurarak, kredi kartlarına yönelmiş durumda. Piyasada bu kadar fazla kredi kartı varken, bizim için en uygun olanını seçmek biraz zor olabiliyor. Eğer aklınızda şüpheler varsa ve sizin için en avantajlı kredi kartını arıyorsanız Kuveyt Türk Sağlam Kart, tam da size göre. Sağlam Kart; alışverişten sağlığa, eğitimden tatile aklınıza gelebilecek her türlü harcamada kullanabileceğiniz bir kredi kartı. Kuveyt Türk, Sağlam Kart müşterilerine sunduğu avantajlı kampanyalar ile hem yüzleri güldürüyor hem de Sağlam Kart kullanıcılarını altın sahibi yapıyor. Ayrıcı kullanıcılarından herhangi bir kart ücreti almayan Sağlam Kart, bu yönüyle de görenleri şaşırtıyor.

1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek! 1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek!

Sağlam Kart'la Altınınıza Hemen Ulaşın!

kuveyt

Sağlam Kart'ı en temel ihtiyaçlarımızdan olan sağlık ve eğitim sektörlerinde kullandığınızda vade farkı olmadan 5 taksit fırsatından yararlanabiliyorsunuz. Bununla birlikte ekstre dönemlerinde gerçekleştirmiş olduğunuz 200 TL üstündeki düzenli alışverişlerinizde yıl sonunda 50 TL değerindeki altın puan hediyenize ulaşabiliyorsunuz. 

Sağlam Kart'ın sunduğu bu altın fırsatının yanında acil nakit ihtiyacınızın olduğu dönemlerde kullanabileceğiniz Sağlam Kart Nakit Avans özelliği ile de anında ihtiyacınız olan nakite ulaşabiliyorsunuz. Sağlam Kart'ın bu fırsatlarından yararlanmak şimdi oldukça kolay! Yapmanız gereken şey hemen şimdi Kuveyt Türk'ün resmi internet sitesinden ya da Kuveyt Türk mobil uygulamasından Sağlam Kart başvurusu yapmak ve Kuveyt Türk'ün avantajlı dünyasına girmek. 

Kuveyt Türk'ün bu fırsatı hakkında ayrıntılı bilgi almak için hemen şimdi Kuveyt Türk resmi internet sitesine girebilir ya da Kuveyt Türk müşteri temsilciniz ile iletişime geçebilirsiniz.