Süleyman Soylu, Diyarbakır'da katılmış olduğu bir televizyon programında görünmez bir kaza yaşadı. Rüzgarın etkisiyle yerinde sallanan bir Türk bayrağı Süleyman Soylu'nun kafasına düştü. Canlı yayında meydana gelen bu kazanın ardından program sunucusu 'Rüzgarın azizliği' diyerek Soylu'yu teselli ederken, Süleyman Soylu ise kaldığı yerden konuşmasına devam etti. Bayrak, ekiptekilerin hızlı müdahalesi ile düştüğü yerden kaldırıldı. İşte detaylar!

Kaza Geliyorum Demez!

Kaza geliyorum demez atasözü gerçekten de doğruluğunu bir kez daha gösterdi. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Diyarbakır'da bir yerel televizyon programında yaptığı canlı yayın esnasında tam da böyle bir görünmez kazaya kurban gitti. Diyarbakır'da yerel kanalların ortak olarak yayına aldıkları İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, kendisine sorulan sorulara yanıt verirken bir anda yan tarafında duran Türk bayraklarından birisi Soylu'nun kafasına doğru devrildi. Hızlı bir şekilde olaya müdahale eden ekip çalışanlarından iki kişi bayrağı Soylu'nun üzerinden alarak yeniden düzeltti. Bu sırada program sunucusu durumu yatıştırmak için 'Rüzgarin azizliği' diyerek Bakanı teselli etti. Bakan Soylu ise konuşmasına verdiği birkaç saniyelik aranın ardından yeniden konuşmasına kaldığı yerden devam etti.

Oğuzhan Uğur'un Mevzular Açık Mikrofon'a Tarikat Lideri Cübbeli Ahmet Hoca'yı Çağırması Olay Oldu! Oğuzhan Uğur'un Mevzular Açık Mikrofon'a Tarikat Lideri Cübbeli Ahmet Hoca'yı Çağırması Olay Oldu!

Sansür Yasasını Anlatıyordu