Ünlü şarkıcı Kenan Doğulu ve güzel oyuncu Beren Saat'in bugün 7. Evlilik yıl dönümü! 7 yıl önce hayatlarını birleştirmeye karar veren çiftimiz, evliliklerinin ilk yıllarında zorlu ve çalkantılı zamanlar geçirmiş olsa da; aşkları ve sevgileri tüm sıkıntıları aşmayı bildi. Özellikle de Kenan Doğulu'nun annesiyle sorun yaşayan Beren Saat, kayınvalidesiyle arasındaki buzları çoktan eritti! Birçok duygusal aşk şarkısına imza atan Kenan Doğulu, bugün Beren Saat'le 7. evlilik yıl dönümlerini romantik bir Instagram paylaşımı ile kutladı.

kenan-dogulu-beren-saat.png

Evlilikleri Çalkantılı Başlamıştı...

Kenan Doğulu ve Beren Saat... Sanatın iki farklı dalında yeteneklerini konuşturan bu çiftimiz tam 7 yıl önce güzel ve sade bir düğünle dünyaevine girdi. Evliliklerinden sonra paparazzi ve magazincilere malzeme vermeden huzurlu bir hayat sürmek isteyen çiftimiz evliliğin ilk yıllarında çalkantılı dönemler geçirdi hatta öyle ki, pek çok kere evlerini ayırıp boşanacakları haberlerini duyduk!

kenan-doguludan-kafa-karistiran-0mih-cover.jpg

Özellikle Kenan Doğulu'nun annesiyle sorunlar yaşayan Beren Saat, bir dönem "istenmeyen gelin" ilan edilse de; şimdilerde kayınvalidesiyle arasını düzeltmeyi başardı. Evlilikleri pek çok kez sınanan Beren Saat ve Kenan Doğulu, boşanmak yerine birbirlerine daha çok tutunmayı tercih etti. Aşkları sayesinde tüm zorlukların üstesinden gelen çiftimiz şimdilerde huzurlu günlerin tadını çıkartmaya devam ediyor.

berensaat.jpg

Dışardaki Hazır Cipsin Uzun Yıllardır Saklanan Formülünü Bulduk, Bu Şekilde Yapınca Orijinal Lays Tadında Oluyor! Dışardaki Hazır Cipsin Uzun Yıllardır Saklanan Formülünü Bulduk, Bu Şekilde Yapınca Orijinal Lays Tadında Oluyor!

Kenan Doğulu Yine Bildiğimiz Gibi!

Geçtiğimiz haftalarda bir derginin kapağı olan çiftimizin evliliği tam anlamıyla oturdu! Bugün ise Kenan Doğulu yine romantik ve duygusal yönünü hem takipçilerine hem de eşi Beren Saat'e göstermeyi ihmal etmedi. 7. Evlilik yıl dönümleri için Instagram'dan gönderi paylaşan Kenan Doğulu, Beren Saat'e aşkını şu sözlerle haykırdı; "Seni çok seviyorum canım sevgilim, oyun arkadaşım, aşk ortağım… Hep böyle bakalım birbirimize ♥️ İlk günkü gibi" Kenan Doğulu'nun bu paylaşımına kısa sürede binlerce like ve yorum yağdı!