Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!

Yatırımcıların ve KOBİ’lerin korunması ve desteklenmesi amacıyla KOSGEB aracılığıyla önemli destekler sunuluyor. Yerli ve milli üretimin desteklenmesi, ekonominin hareketlendirilmesi amacıyla KOSGEB tarafından sıfır faizli kredi destekleri sunuluyor. KOSGEB’in sunduğu faizsiz kredi kampanyaları ile toplumun her kesiminden yeni girişimciler, hayallerini gerçeğe dönüştürebiliyor.

KOSGEB Halkbank Sıfır Faizli Kredi Kampanyası

KOSGEB tarafından 2022’de de girişimcilerin ve yatırımcıların desteklenmesine devam ediliyor. KOSGEB ile Halkbank arasında imzalanan yeni protokol çerçevesinde iş planını onaylatan kişiler 50.000 TL’ye kadar %0 faizli destek kredilerinden yararlanabiliyor. KOSGEB sıfır faizli kredi desteğinden işini kurmak isteyen girişimciler faydalanabiliyor.

KOSGEB’in Halkbank işbirliği ile sunduğu sıfır faizli KOSGEB kredileri, KOSGEB ile işini kuran işletmelerin acil finansmanı, kalite standart artışı, istihdam yatırımları ve uluslararası rekabet gibi farklı yelpazeleri kapsamına almaktadır. Halkbank’ın KOBİ KOSGEB kredi paketi ve yanı sıra KOSGEB işletme kredi desteğiyle tüm yeni yatırımlar için ihtiyaç duyulan finansmanı %0 faiz desteğiyle alabilmek mümkün oluyor.

KOSGEB Genç Girişimci %0 Faizli Kredi Desteği

KOSGEB tarafından 2022’de sürdürülen projelerden birisi de genç girişimcilerin desteklenmesidir. KOSGEB hibe desteği ve sıfır faizli kredi desteği gibi programları kapsayan proje çerçevesinde 30 yaşını tamamlamamış olan genç girişimciler Halkbank aracılığıyla faizsiz kredi desteği alabilmektedir.
KOSGEB genç girişimcilere yönelik olarak 2022’de Halkbank aracılığıyla 100.000 TL’ye kadar faizsiz kredi desteği sunuyor. İlk yıl geri ödemesiz olan faizsiz KOSGEB kredisinde 60 aya varan vade imkanından da faydalanılabiliyor. Bu KOSGEB faizsiz kredi desteğinden Halkbank faizsiz girişimcilik kredisi kapsamında geçtiğimiz yıldan devreden hazine destekli kredi borcu bulunanlar faydalanamamaktadır.

KOSGEB Esnafa 75.000 TL’ye Kadar Faizsiz Kredi

KOSGEB, küçük ve orta ölçekli işletmelerin desteklenmesi için 30.000 TL ile 75.000 TL arasında olacak şekilde %0 faizli kredi desteği sunuyor. KOSGEB esnafa faizsiz kredi desteği kapsamında kullanılan kredilerde tam 60 aya varan vade imkanından yararlanılabiliyor. Üretim gerçekleştiren, bilgisayar programı ve uygulaması geliştiren ve AR-GE yatırımları gerçekleştiren esnaflar tarafından 75.000 TL’ye varan %0 faizli ve 60 ay vadeli KOSGEB kredisine başvuru gerçekleştirilebiliyor.