HaberEkspresi.NET

Kendine İyi Bak 10 Haziran Pazartesi – Rus kadınların güzellik sırları

Kadınlar hiç sevmedikleri gıdılarından nasıl kurtulabilirler, yanak küçültmek için hangi işlemler yapılır sorularını yanıtlıyor.

Kendine İyi Bak 10 Haziran Pazartesi – Rus kadınların güzellik sırları
80 okunma
08 Haziran 2019 - 0:50

RUS KADINLARININ GÜZELLİK SIRLARI!

Etrafındaki güzelliklerin farkına varmak, sağlığına özen göstermek, yenilikleri keşfetmek, bilmenin mutluluğunu yaşamak, değişimin tam kalbinde yer almak için Kendine İyi Bak hafta içi her gün sizlerle!

“Kendine İyi Bak”ta bugün; Cilt Uzmanı ve Kimyager Şems Arslan ve Pratik Bilgiler Uzmanı Meltem Açıkel Rus kadınların güzellik sırlarını inceliyor, yaz günlerinde hem güneşten korunmak, hem lekelerden kurtulmak Hem de cildi toparlamak için birbirinden güzel tarifler veriyor. Kardiyoloji Uzmanı Dr. Hamit Çelik kalp hastalıklarında bilinmeyen belirtiler nelerdir, ayak bileklerindeki şişlik kalp hastalığına mı işaret eder, tansiyon hastalığından kalıcı olarak kurtulmak mümkün mü sorularını yanıtlarken, Protez Uzmanı ve Diş Hekimi Dr. İlker Arslan implant tedavisi hakkında merak edilenleri paylaşıyor. Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Hayati Akbaş ise kadınlar hiç sevmedikleri gıdılarından nasıl kurtulabilirler, yanak küçültmek için hangi işlemler yapılır sorularını yanıtlıyor.

Ebru Akel Sancak’ın renkli sunumuyla Kendine İyi Bak sağlıktan güzelliğe en yeni bilgileri öğrenmek isteyenleri Show TV ekranlarına bekliyor.

“Kendine İyi Bak”, 10 Haziran Pazartesi günü saat 10.00’da Show TV’de!

İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.