HaberEkspresi.NET

Kendine İyi Bak 10 Temmuz Çarşamba – Göz tembelliği nedir?

Kendine İyi Bak 10 Temmuz Çarşamba günü yeni bölümüyle sizlerle olacak kaçırmayın.

Kendine İyi Bak 10 Temmuz Çarşamba – Göz tembelliği nedir?
143 okunma
09 Temmuz 2019 - 0:17

GÖZ TEMBELLİĞİ NEDİR?

Etrafındaki güzelliklerin farkına varmak, sağlığına özen göstermek, yenilikleri keşfetmek, bilmenin mutluluğunu yaşamak, değişimin tam kalbinde yer almak için Kendine İyi Bak hafta içi her gün sizlerle!

“Kendine İyi Bak”ta bugün; Pratik Bilgiler Uzmanı Meltem Açıkel çat kapı misafirim geldi ne yapayım diye düşünenler için ikram ettiğiniz herkesin biraz daha isteyeceği “patatesli mercimek köftesi” ve yaza özel hafif mi hafif “şeftali tatlısı” tarifleri verirken, Prof. Dr. Erdem Yeşilada bitki çaylarını doğru tüketiyor muyuz, yazın vazgeçilmezi meyvelerin hangilerinin kabuklarından uzak durulmalı, çikolata kulak çınlaması ve işitme kaybını önler mi sorularını yanıtlıyor. Göz Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Sevda Metindoğan göz tembelliği ve şaşılık konusunda bilgiler verirken, Besteci, Söz Yazarı, Yorumcu ve Reklamcı Nejat Çarkacı güzel sesi, keyifli sohbeti ve kendine özgü yorumuyla, yaz aylarında adından sıkça söz ettiren “azı karar” şarkısıyla konuk oluyor.

Ebru Akel Sancak’ın renkli sunumuyla Kendine İyi Bak sağlıktan güzelliğe en yeni bilgileri öğrenmek isteyenleri Show TV ekranlarına bekliyor.

“Kendine İyi Bak”, 10 Temmuz Çarşamba günü saat 08.00’de Show TV’de!

İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.