HaberEkspresi.NET

Kendine İyi Bak 11 Eylül Çarşamba Yeni Bölüm

Kendine İyi Bak 11 Eylül Çarşamba okula uyum konusunda öğrencilere ve ailelere düşen görevler nelerdir, ödev yapmak istemeyen çocuklara yaklaşım nasıl olmalı konuları ele alınacak.

Kendine İyi Bak 11 Eylül Çarşamba Yeni Bölüm
494 okunma
10 Eylül 2019 - 23:44

OKULA UYUM KONUSUNDA AİLELERE DÜŞEN GÖREVLER!

 

Etrafındaki güzelliklerin farkına varmak, sağlığına özen göstermek, yenilikleri keşfetmek, bilmenin mutluluğunu yaşamak, değişimin tam kalbinde yer almak için Kendine İyi Bak hafta içi her gün sizlerle!

 

“Kendine İyi Bak”ta bugün; Pratik Bilgiler Uzmanı Meltem Açıkel “Mercimek Unundan Poğaça” ve “Nohut Unu Kurabiyesi” tarifleri verirken, Eğitim Bilimci ve Yazar Dr. Özgür Bolat okula uyum konusunda öğrencilere ve ailelere düşen görevler nelerdir, ödev yapmak istemeyen çocuklara yaklaşım nasıl olmalı, kelimelerimiz çocukları nasıl etkiler sorularını yanıtlıyor. Deri ve Zührevi Hastalıklar Uzmanı, Dermatolog Prof. Dr. Başak Kandi nem tedavisi ile ilgili bilgiler verirken, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Özlem Gültekin kadın hastalıkları ve sağlığına dair merak edilenleri anlatıyor.

 

Ebru Akel Sancak’ın renkli sunumuyla Kendine İyi Bak sağlıktan güzelliğe en yeni bilgileri öğrenmek isteyenleri Show TV ekranlarına bekliyor.

“Kendine İyi Bak”, 11 Eylül Çarşamba günü saat 08.00’de Show TV’de!