HaberEkspresi.NET

Kendine İyi Bak 11 Şubat Salı – Kaliteli cildin ihtiyaçları neler?

Kendine İyi Bak 11 Şubat Salı. Kaliteli cildin ihtiyaçları neler? Kanser tedavisinde nükleer tıpta gelinen nokta nedir soruları yanıt bulacak.

Google News - Haberekspresi.net

Kendine İyi Bak 11 Şubat Salı – Kaliteli cildin ihtiyaçları neler?
955 okunma
11 Şubat 2020 - 2:34

KALİTELİ BİR CİLT İÇİN İHTİYAÇLARIMIZ NELER?

 

Etrafındaki güzelliklerin farkına varmak, sağlığına özen göstermek, yenilikleri keşfetmek, bilmenin mutluluğunu yaşamak, değişimin tam kalbinde yer almak için Kendine İyi Bak hafta içi her gün sizlerle!

“Kendine İyi Bak”ta bugün; Pratik Bilgiler Uzmanı Meltem Açıkel eski kazaklardan bere, patik ve eldiven yaparak eski eşyaları değerlendirmenin pratik formüllerini paylaşıyor. Dermatolog Dr. Sadiye Kuş kaliteli bir cilt için ihtiyaçlarımızı anlatırken, Beslenme Danışmanı ve Yazar Sibel Güngör “fırında sebzeli kroket topları”, “besleyici bebek kahvaltısı” ve “mozaik pasta” tarifleri veriyor. Nükleer Tıp Uzmanı Doç. Dr. Nalan Alan Selçuk ise atom tedavisi hangi hastalıklara uygulanır, kanser tedavisinde nükleer tıpta gelinen nokta nedir, akıllı moleküller hangi kanserlerin tedavisinde kullanılır sorularını yanıtlıyor.

Ebru Akel Sancak’ın renkli sunumuyla Kendine İyi Bak sağlıktan güzelliğe en yeni bilgileri öğrenmek isteyenleri Show TV ekranlarına bekliyor.

“Kendine İyi Bak”, 11 Şubat Salı günü saat 08.00’de Show TV’de!