HaberEkspresi.NET

Kendine İyi Bak 13 Haziran Perşembe – Konserve sağlıklı mıdır?

Kendine İyi Bak 13 Haziran Perşembe günü yaz aylarında su, çay ve kahve tüketiminde nelere dikkat edilmeli, su ihtiyacı nasıl belirlenir soruları yanıt buluyor.

Kendine İyi Bak 13 Haziran Perşembe – Konserve sağlıklı mıdır?
75 okunma
12 Haziran 2019 - 0:35

KONSERVE SAĞLIKLI MIDIR?

Etrafındaki güzelliklerin farkına varmak, sağlığına özen göstermek, yenilikleri keşfetmek, bilmenin mutluluğunu yaşamak, değişimin tam kalbinde yer almak için Kendine İyi Bak hafta içi her gün sizlerle!

“Kendine İyi Bak”ta bugün; Pratik Bilgiler Uzmanı Meltem Açıkel domates konservesi ve menemen tarifleri verirken, Onkoloji Uzmanı Dr. Yavuz Dizdar konserve sağlıklı mıdır, ev yapımı konservelerinde yapılan hatalar neler, yaz aylarında su, çay ve kahve tüketiminde nelere dikkat edilmeli, su ihtiyacı nasıl belirlenir sorularını yanıtlıyor. Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Hayati Akbaş yanak estetiği hakkında bilgiler verirken, Protez Uzmanı ve Diş Hekimi İlker Arslan gülümseme tasarımı ile ilgili merak edilenleri anlatıyor.

Ebru Akel Sancak’ın renkli sunumuyla Kendine İyi Bak sağlıktan güzelliğe en yeni bilgileri öğrenmek isteyenleri Show TV ekranlarına bekliyor.

“Kendine İyi Bak”, 13 Haziran Perşembe günü saat 08.00’de Show TV’de!

İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.