HaberEkspresi.NET

Kendine İyi Bak 16 Mayıs Perşembe – Şeker tüketmek kanseri tetikler mi?

Kendine İyi Bak 16 Mayıs Perşembe günü saat 08.00’de Show Tv ekranında sizlerle olacak.

Kendine İyi Bak 16 Mayıs Perşembe – Şeker tüketmek kanseri tetikler mi?
9 okunma
15 Mayıs 2019 - 23:23

DR. YAVUZ DİZDAR’DAN EZBER BOZAN AÇIKLAMALAR!

Kendine İyi Bak 16 Mayıs Perşembe günü saat 08.00’de Show Tv ekranında sizlerle olacak.

Hayat senin baktığın kadar güzel!

Etrafındaki güzelliklerin farkına varmak, sağlığına özen göstermek, yenilikleri keşfetmek, bilmenin mutluluğunu yaşamak, değişimin tam kalbinde yer almak için Kendine İyi Bak hafta içi her gün sizlerle!

“Kendine İyi Bak”ta bugün; Pratik Bilgiler Uzmanı Meltem Açıkel hem pratik hem lezzetli “portakallı bezelyeli enginar” tarifi verirken, Onkoloji Uzmanı Dr. Yavuz Dizdar Ramazan ayında beslenmemizde nelere dikkat etmeliyiz, eşek sütü sağlığa faydalı mıdır, şeker tüketmek kanseri tetikler mi sorularını yanıtlıyor. Fitoterapi Uzmanı Dr. Ali Alter faydaları saymakla bitmeyen “demirhindi şerbeti” stres ve uykusuzluk için “lavanta şerbeti” ve  hazımsızlık için “Sirkencübin (Mevlana) şerbeti” tarifleri veriyor. Samsun’a giden Kendine İyi Bak ekibine, Protez Uzmanı ve Diş Hekimi Dr. İlker Arslan ağız ve diş sağlığını; Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Hayati Akbaş ise estetik ve güzelliğe dair merak edilenleri anlatıyor.

Ebru Akel Sancak’ın renkli sunumuyla Kendine İyi Bak sağlıktan güzelliğe en yeni bilgileri öğrenmek isteyenleri Show TV ekranlarına bekliyor.

“Kendine İyi Bak”, 16 Mayıs Perşembe günü saat 08.00’de Show TV’de!

İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.