HaberEkspresi.NET

Kendine İyi Bak 17 Mayıs Cuma – Reflü ve gastrit arasındaki farklar?

Kendine İyi Bak 17 Mayıs Cuma günü saat 08.00’de Show TV’de sizlerle olacak.

Kendine İyi Bak 17 Mayıs Cuma – Reflü ve gastrit arasındaki farklar?
6 okunma
17 Mayıs 2019 - 0:54

KURAN-I KERİM’İN MUCİZELERİ NELERDİR?

Kendine İyi Bak 17 Mayıs Cuma günü saat 08.00’de Show TV’de sizlerle olacak.

Hayat senin baktığın kadar güzel!

Etrafındaki güzelliklerin farkına varmak, sağlığına özen göstermek, yenilikleri keşfetmek, bilmenin mutluluğunu yaşamak, değişimin tam kalbinde yer almak için Kendine İyi Bak artık hafta içi her gün sizlerle!

“Kendine İyi Bak”ta bugün; Pratik Bilgiler Uzmanı Meltem Açıkel “İftara ne yemek yapacağım” diye düşünenlere Urfa’nın “söğürmeli kebap” tarifini yapıyor. Prof. Dr. Caner Taslaman Kuran-ı Kerim’in mucizeleri nelerdir, teravih namazını camide kılmak şart mıdır, uyuyarak oruç zamanını geçirmek doğru mu sorularını yanıtlarken, Fitoterapist ve Homeopat Dr. Serdar Özgüç Ramazan ayında nasıl beslenmemiz gerektiğini anlatıyor. Gastroenteroloji Uzmanı Prof. Dr. Cengiz Pata’nın reflü ve gastrit arasındaki farkları paylaşacağı programda Kulak, Burun, Boğaz Uzmanı Op. Dr. Can Ercan kapalı burun estetiği nedir, kapalı burun estetiğinin diğer estetiklerden farkı var mı, burun estetiğinde burnun çene ile uyumu önemli midir sorularını yanıtlıyor.

Ebru Akel Sancak’ın renkli sunumuyla Kendine İyi Bak sağlıktan güzelliğe en yeni bilgileri öğrenmek isteyenleri Show TV ekranlarına bekliyor.

“Kendine İyi Bak”, 17 Mayıs Cuma günü saat 08.00’de Show TV’de!

İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.