HaberEkspresi.NET

Kendine İyi Bak 18 Haziran Salı

Kendine İyi Bak 18 Haziran Salı günü saat 10.00’da Show TV’de.

Kendine İyi Bak 18 Haziran Salı
129 okunma
17 Haziran 2019 - 0:35

Hayat senin baktığın kadar güzel!

Etrafındaki güzelliklerin farkına varmak, sağlığına özen göstermek, yenilikleri keşfetmek, bilmenin mutluluğunu yaşamak, değişimin tam kalbinde yer almak için Kendine İyi Bak artık hafta içi her gün sizlerle!

“Kendine İyi Bak”ta bugün; çay, kahve, tavuk, tüketmeyen “Çiğ süt yerine süt ürünleri tüketin” sözleriyle ezberleri bozan İç Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Osman Erk sağlıklı ve uzun ömürlü olmanın sırlarını anlatıyor. Aydınlı hanımlar Ayşe Türkkokulu, Zahide Elmacı, Sevgül Batur Aydın’a özel “Kişli gözleme”, “Ev yapımı tarhana”, “Kabak reçeli”, “Sarı kantaron yağı” ve “Kozalak yağı” tarifleri verirken, Patoloji ve Fitoterapi Uzmanı Dr. Elif Güveloğlu  “Evinizde hazırlayabileceğiniz güneş yağı”, “Egzama ve sedef hastalarına özel bakım formülü” ve “Güzelliğine düşkün hanımlar için güzellik sirkesi” tariflerini paylaşıyor. Diş Hekimi Tülay Akkol ortodonti tedavisi kimlere yapılır, ortodonti tedavisi sonuçları kalıcı mıdır, beyazlatma tekniği sırasında dişlerde aşınma olur mu sorularını yanıtlıyor.

Ebru Akel Sancak’ın renkli sunumuyla Kendine İyi Bak sağlıktan güzelliğe en yeni bilgileri öğrenmek isteyenleri Show TV ekranlarına bekliyor.